Společnost easyJet spojí Prahu a Porto

Praha, 17. března 2022 – Dopravce easyJet ode dneška nabízí přímý spoj do města, které je proslulé portským vínem.  Linka Praha – Porto bude v nabídce od 4. května. Dopravce nabízí dva lety týdně, každou středu a sobotu. 

„Jsem nesmírně rád, že mohu oznámit zavedení naší nové linky mezi Portem a Prahou, která spojí dvě z nejživějších měst v Evropě. Severní Portugalsko má hodně co nabídnout, počínaje návštěvami památek, degustacemi vína a gastronomickými zážitky. Nemůžeme se dočkat chvíle, kdy v Portu během následujících měsíců přivítáme naše zákazníky z České republiky. Stále s důvěrou vyhlížíme letní sezónu, protože víme, že se naši klienti těší na zaslouženou dovolenou, shledání se svými blízkými a osobní schůzky s obchodními partnery,“ uvedl José Lopes, ředitel společnosti easyJet pro Portugalsko. 

„Porto dlouhodobě patřilo mezi priority rozvoje leteckých spojení a jsme rádi, že nyní bude tato destinace z Prahy ještě dostupnější díky přímému leteckému spojení společnosti easyJet,” uvedl Jaroslav Filip, ředitel leteckého obchodu Letiště Praha.

Pro více informací a rezervace letů navštivte stránky easyJet.com.
Další aktuální informace naleznete také na Twitteru Letiště Praha@PragueAirport