Tlačítkový mobil EVOLVEO EasyPhone XD je nejprodávanější mobilní telefon pro seniory se značkou EVOLVEO

Od svého uvedení na trh v roce 2016 bylo prodáno celkem 105 000 kusů a stále se prodává

31. 3. 2022 – Mezi širokou nabídkou tlačítkových telefonů EVOLVEO dominuje v počtu prodaných kusů EVOLVEO EasyPhone XD. Tento seniorský telefon, z kategorie tlačítkových, byl uveden na trh v roce 2016 a dosud bylo prodáno 105 000 kusů nejen na trzích České republiky a Slovenska ale i v dalších zemích Evropy.

Vedle mnoha užitečných funkcí, včetně SOS tlačítka či praktického dobíjecího stojánku, má EVOLVEO EasyPhone XD oproti konkurenci i příznivou cenu 990 Kč včetně DPH a je nabízen dokonce ve čtyřech barevných variantách. Tím si EVOLVEO EasyPhone XD zajišťuje pozici jednoho z nejprodávanějších telefonů v kategorii telefonů tlačítkových určených pro seniory1.

Klíčové vlastnosti

• Snadné ovládání a velký barevný displej

• Přehledné a jednoduché menu

• Fotokontakty (možnost přiřadit fotografii ke kontaktu)

• Nabíjecí stojánek pro snadné nabíjení baterie

• SOS tlačítko pro SOS volání a SMS nouzovou zprávu

• FM rádio bez nutnosti zapojení sluchátek s automatickým nebo ručním laděním

• Svítilna s možností rozsvícení i při vypnutém telefonu

• Vyhrazené tlačítko pro fotoaparát, svítilnu a odemknutí telefonu

Dostupnost a cena
Tlačítkový telefon pro seniory EVOLVEO EasyPhone XD je k stání ve čtyřech barevných variantách (černá, červená, bílá nebo modrá) a je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců a také v internetovém obchodě https://eshop.evolveo.cz/  Doporučená koncová cena tlačítkového telefonu EVOLVEO EasyPhone XD je 990 Kč včetně DPH.

1)Nejprodávanější telefony pro seniory na Alza.cz stav ze dne 29. 3. 2022

Značka EVOLVEO patří do skupiny ABACUS

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Patří do české skupiny Abacus.

„Jedním z významných milníků společnosti Abacus se stal rok 2005, kdy se marže na distribuci cizích značek v oblasti komponentů PC snižovaly, a tudíž tato aktivita přestala být pro Abacus zajímavá. Nebylo dosahováno uspokojivých zisků vůči dosaženému obratu,“ komentuje založení značky EVOLVEO Petr Petrlík, jednatel společnosti Abacus Electric, s.r.o., a dodává: „Došlo k postupnému opouštění distribuce cizích značek a k přechodu na vývoj a distribuci vlastní značky nazvané EVOLVEO pro produkty digitálního domova, osobní elektroniky a komponent PC a dále vlastní značky SALENTE pro robotické vysavače a kuchyňské spotřebiče.“

Skupina ABACUS byla založena v roce 1992 a za dobu své třicetileté existence dosáhla celkového obratu 14 miliard korun

www: https://eshop.evolveo.cz/evolveo-easyphone-xd–mobilni-telefon-pro-seniory-s-nabijecim-stojankem–cerna-barva/

Facebook: https://www.facebook.com/EvolveoCZ/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEono-1cGHesLH4-fz6Lw4w

Instagram: https://www.instagram.com/evolveo_cz/
EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.