Raiffeisenbank nabízí AKTIVNÍ účet s vedením zdarma a bonusem 555 Kč pro studenty a děti

Praha 3. května 2022 – V rámci kampaně pro nové klienty z řad studentů a dětí do 26 let, kteří si založí účet, nabízí Raiffeisenbank od 1. 5. do 15. 6. 2022 vedení AKTIVNÍHO účtu zdarma s bonusem 555 Kč při provedení alespoň jedné platby kartou do 30. 6. 2022.

„Uvědomujeme si, že pro studenty je důležité mít peníze stále k dispozici a být flexibilní, proto jim nabízíme takové podmínky, aby pro ně bylo disponování s finančními prostředky co nejsnadnější,“ říká Tereza Kaiseršotová, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

AKTIVNÍ účet v sobě zahrnuje neomezený počet výběrů z bankomatů všech bank v ČR i v zahraničí, neomezený počet zahraničních plateb v rámci EHP v eurech nebo peníze až v 19 různých měnách zároveň. Studenti starší 18 let si mohou účet založit pohodlně online.

www.rb.cz/ucetprostudentyadeti

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI).