Samsung je oficiálním dodavatelem elektroniky pro britskou královskou rodinu

Londýn 5. května 2022 – Společnosti Samsung Electronics UK byl prodloužen titul Royal Warrant, což znamená, že i nadále bude fungovat jako oficiální dodavatel spotřební elektroniky pro britskou královskou rodinu. Samsung jí navíc bude dodávat širší sortiment zboží a spotřebičů.

Jako oficiální dodavatel pro nejvyšší britské kruhy je společnost Samsung poctěna tím, že mohla dodávat královské rodině kvalitní produkty na základě původního jmenování v roce 2012. S obnoveným jmenováním se společnost ocitla na prestižním seznamu po boku dalších špičkových globálních značek. 

„Opětovné získání titulu Royal Warrant pro nás znamená velkou čest a zároveň potvrzení o kvalitě našich produktů a služeb. Jsme hrdí na to, že se naše nabídka pro královskou rodinu oproti minulosti ještě rozšiřuje, zejména v roce, kdy Její Veličenstvo oslaví platinové jubileum,“ prohlásil Brian Ford, viceprezident divize zákaznických zkušeností britské a irské pobočky Samsungu. 

Titul oficiálních nejvyšších dodavatelů královského dvora má kořeny již v 15. století, v současné době ho udílí královská rodina. Společnost Samsung si jmenování velmi cení a rozhodně jej nebere na lehkou váhu.

Obrázek Royal Warrant najdete ZDE.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2021 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 74,6 miliard dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.