Electro World doručí zboží i na vaši dovolenou v ČR

Česká republika, Praha – 11. května 2022 – Rozbila se vám akční kamera? Spadl vám telefon do rybníka? Rozšlápli jste si outdoorový reproduktor? Nenechte si zkazit dovolenou, objednejte si nový model a pošlete si ho na místo vaší dovolené kdekoli v ČR.

Společnost Electro World spustila od května možnost vyzvednutí zboží objednaného na jejím e-shopu www.electroworld.cz na jakémkoliv ze 4 800 výdejních míst Zásilkovny napříč celou Českou republikou. Objednávku si tak můžete vyzvednout třeba cestou z práce nebo klidně na dovolené (když si vyberete vhodnou pobočku). A navíc pro ni můžete poslat své blízké. K vyzvednutí stačí znát ověřovací kód.

Snadná alternativa doručení do domu

Možnost uložení na výdejních místech Zásilkovny je snadno dostupnou alternativou doručení až do domu. To bývá často komplikované, protože se musíte časově sladit s kurýrem. A brát si kvůli doručení balíku dovolenou nebývá úplně dobrý nápad. Naopak vyberete-li si na e-shopu Electro Worldu v možnostech dopravy uložení na pobočce Zásilkovny, která je vám nejblíž – a jejíž otvírací doba vám vyhovuje – můžete si zakoupené zboží kdykoliv pohodlně vyzvednout ve chvíli, kdy právě máte čas.

Jakékoliv zboží do 5 kg

Na pobočky Zásilkovny lze přepravit zboží, které neváží více než 5 kg. Při splnění podmínek se v e-shopu automaticky zaktivní možnost vybrat Zásilkovnu a současně i výběr ze všech 4 800 doručovacích míst. O doručení zboží na výdejní místo je zákazník informován SMS zprávou a e-mailem, takže se nestane, že byste o produktech čekajících na vyzvednutí nevěděli.

Pohodlnou možnost doručování lehčích balíků z e-shopu Electro Worldu na pobočky Zásilkovny si zákazníci mohou vyzkoušet již v tuto chvíli.

Poslední výhodou je, že při nákupu v hodnotě přes 1 000 Kč je tato doprava zcela zdarma. 

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 a 2022 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.