EVE Outdoor Cam zajistí osvětlení, zabezpečení i komunikaci s kurýry

Nová chytrá bezpečnostní kamera EVE Outdoor Cam nabídne výkonný reflektor, možnost oboustranné hlasové komunikace a nezaskočí ji ani nepřízeň počasí.

Praha, 17. května 2022 – Společnost EVE dnes představila novou bezpečnostní kameru EVE Outdoor Cam. Uživatelé se mohou těšit na kvalitní záznam FullHD videa s 157° zorným úhlem a infračervené noční vidění. Získají tak přehled o všech koutech obklopujících vchodové dveře, a to i v absolutní tmě. Výkonný reflektor s plynulým nastavením intenzity osvětlení a pohybovým čidlem přitom zajistí, že už nikdy nebude třeba hledat klíče po tmě.

Nechybí ani zvýšená odolnost vůči povětrnostním vlivům splňující certifikaci IP55. Problémem tak nebude prach ani prudký déšť.  Skutečnou třešničku na dortu pak představuje možnost oboustranné hlasové komunikace skrze vestavěný mikrofon a reproduktor, s jejichž pomocí lze převzít zásilku od kurýra i na dálku.

O ceně a dostupnosti budeme informovat.

Maximální zabezpečení s HomeKit Secure Video

Spojení nejnovější bezpečnostní kamery EVE Outdoor Cam s chytrou domácností Apple HomeKit umožní uživatelům nejen sledovat živý přenos z kamery, ale také pořizovat záznam konkrétních událostí. Sami přitom zvolí, co bude výchozí podmínkou pro zahájení záznamu. Umělá inteligence, platformy HomeKit Secure Video totiž rozezná, zda se v záběru objevil člověk, domácí mazlíček, vozidlo, nebo jen nový balík od doručovací služby. Vše navíc probíhá lokálně, přímo na domácím hubu. Na iCloud se tak odešle záznam až v podobě šifrovaného souboru, který nedokáže přehrát nikdo kromě skutečného majitele. I v případě úniku dat jej totiž dokáže dešifrovat pouze smartphone uživatele. Záznamy tak jsou kdykoli k dispozici a zároveň s maximální ochranou soukromí a bezpečnosti.

Extrémní zabezpečení se týká i živého přenosu z kamery. Ten probíhá šifrovaně přímo mezi kamerou a mobilním telefonem uživatele, díky čemuž se neobjeví dokonce ani na iCloudu. Bezpečně a spolehlivě.

Technické specifikace

 • Kompatibilní se smartphony iPhone a tablety iPad s nejnovější verzí systému iOS/iPadOS. Pro záznam videí je třeba spojení se službou Apple iCloud+ a domácím hubem, jehož roli zastane Apple HomePod, HomePod Mini, nebo Apple TV (4. generace nebo novější).
 • Kvalita videa: 1080p/24fps H264
 • Šířka záběru: 157 °
 • Infračervené noční vidění
 • Výkonný reflektor s funkcí light boost
 • Infračervené pohybové čidlo: 100° s dosahem až 8 m při výšce montáže 2,5 m
 • Uchycení s kloubem pro nastavení pozice ve 3 osách
 • Napájení: AC 100 – 240 V, 50/60 Hz
 • Odolnost: IP55
 • Bezdrátové připojení: 2,4GHz Wi-Fi (802.11 b/g/n)
 • Rozměry: 170 x 65 x 76 mm

O společnosti Eve Systems

Eve Systems je německou společností založenou v roce 1999, která se zaměřuje na vývoj a výrobu zařízení chytré domácnosti. V jejich portfoliu se nachází chytré osvětlení, zásuvky, čidla, termostatické hlavice i bezpečnostní kamery. S jejich pomocí posouvají řešení běžných domácích otázek na novou úroveň, která zajišťuje pohodlí, bezpečnost i úspory energií. Výrobce své produkty vyvíjí s využitím vlastních kapacit pro bezpečný ekosystém produktů značky Apple. Činí tak i proto, že jednou ze základních hodnot společnosti je důraz na bezpečí a soukromí uživatelů. Vedení společnosti totiž trvá na tom, že co se stane doma musí doma i zůstat.