XPG uvádí na trh herní myš ALPHA

Herní myš XPG ALPHA, oceněná Red Dot Design Award 2022, přináší jedinečnou ergonomii, působivý výkon a mimořádný design

18. května 2022 – Herní značka XPG, dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti Esports a technické nadšence, představuje herní myš XPG ALPHA, která bude k dispozici jak v drátové tak bezdrátové variantě. Tato myš, která již před svým uvedením na trh získala ocenění Red Dot Design Award 2022, se vyznačuje ergonomickým designem, energeticky úsporným snímačem PAW-3335 a prvotřídními spínači OMRON, které zajišťují pohodlí a výkon.

Oceňovaný ergonomický design

Herní myš ALPHA má jednoduché a elegantní křivky s pohodlným úchopem. Design této myši navíc zahrnuje údaje z globálního průzkumu provedeného značkou XPG, takže například celková šířka myši je odvozena od měření prstů hráčů za účelem vytvoření zařízení s ideálním úchopem.

Výkon zajišťující ten nejlepší herní zážitek

XPG ALPHA je vybavena energeticky úsporným a vysoce výkonným snímačem PAW-3335 od společnosti Pixart a nabízí celou řadu nastavení DPI od 100 do 16 000, aby splnila požadavky pro všechny typy her. Programovatelné trojúhelníkové tlačítko v horní části myši navíc nabízí vynikající flexibilitu při připojení k softwaru XPG PRIME. Prvotřídní spínače OMRON jsou schopny vydržet až 60 milionů kliknutí, čímž je zajištěna dlouhá životnost myši. Její režimy připojení zahrnují bezdrátové připojení 2.4G a Bluetooth. Navíc disponuje až 60hodinovou výdrží baterie.

RGB osvětlení modelu ALPHA jemně a elegantně rozptyluje světlo prostřednictvím 3 vyhrazených zón, které jsou na sobě nezávislé. Nastavení osvětlení lze uložit pomocí 3 přizpůsobitelných hardwarových profilů nebo prostřednictvím softwaru XPG PRIME. 

Přizpůsobení pomocí XPG PRIME 

XPG ALPHA je softwarově programovatelná herní myš, jejíž tlačítka, nastavení DPI a RGB světelné efekty lze nastavit a přizpůsobit potřebám každého uživatele. Programovatelná tlačítka a nastavení maker lze naprogramovat a uložit do uživatelských profilů pro bezproblémové přepínání mezi počítači. Další informace o XPG PRIME naleznete zde.

Chcete-li se dozvědět více informací o cenách a dostupnosti ve vašem regionu, kontaktujte zástupce společnosti XPG ve vašem okolí na našich webových stránkách www.xpg.com.

###

O značce XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) byla vytvořena společností ADATA za účelem poskytování vysoce výkonných produktů hráčům, profesionálům v oblasti Esports a technologickým nadšencům. Odhodlali jsme se k vývoji produktů, které poskytují extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou hráčů, abychom získali přehled o skutečných potřebách uživatelů. Poskytujeme celou řadu produktů od sestav, komponent, periferií až po různá zařízení, a vytváříme je s ohledem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Vyvíjíme také produkty se skvělým designem, které nám vynesly několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní roli při sponzorování a podpoře Esports akcí a týmů po celém světě, abychom realizovali extrémní herní zážitky na nejvyšších úrovních.