Sharp uvádí novou řadu barevných multifunkčních tiskáren formátu A3 Future Workplace pro pracoviště budoucnosti

Multifunkční tiskárny nové generace s flexibilní konektivitou, robustním zabezpečením a udržitelnou technologií

Praha, 23. května 2022 – Společnost Sharp dnes oznámila uvedení nové řady multifunkčních tiskáren A3 Future Workplace, která rozšiřuje ekosystém chytrých kancelářských nástrojů Sharp a pomáhá firmám hladce se přizpůsobit požadavkům hybridní práce. Patnáct nových barevných multifunkčních tiskáren v řadách BP-70C/60C/55C/50C s rychlostí tisku 26 až 65 stran za minutu nabízí uživatelům snadnou konektivitu a nejmodernější zabezpečení.

Bezproblémová konektivita pro hybridní kancelář

Nová řada multifunkčních tiskáren Sharp nabízí podnikům nebývalou úroveň flexibilní konektivity, vhodné pro potřeby dnešního i budoucího pracoviště. Jako první na světě jsou nové modely vybaveny nativním konektorem pro Microsoft Teams, což znamená, že zaměstnanci mohou snadno tisknout a skenovat dokumenty ze svých kanálů a složek MS Teams. Mobilní aplikace Synappx Go navíc umožňuje bezkontaktní a vzdálený tisk z chytrých telefonů a mobilních zařízení. Pro ještě větší flexibilitu mohou uživatelé bezdrátově tisknout z jakéhokoli notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu s podporou Wi-Fi, a to bez nutnosti složitého nastavování. Stačí naskenovat QR kód z panelu tiskárny nebo přiblížit k tiskárně mobilní zařízení. Prostřednictvím NFC tak dojde k automatickému propojení a následné možnosti tisku nebo skenování.

Chytré funkce navržené pro budoucnost, připravené na dnešek

Kromě stylového a moderního vzhledu nabízejí multifunkční tiskárny Future Workplace také řadu funkcí pro úsporu času a intuitivní ovládání. Přizpůsobitelný 10,1palcový dotykový ovládací LCD panel se sklopnou obrazovkou nabízí konzistentní uživatelské rozhraní společné pro celou současnou řadu zařízení Sharp, což zvyšuje uživatelský komfort a umožňuje těm, kteří již zařízení Sharp znají, být ihned připraveni k práci. Nové multifunkční tiskárny jsou vysoce odolné a umožňují vzdálený monitoring a správu bez omezení na umístění. Pro řadu tiskáren Future Workplace je k dispozici cloudový Portál aplikací Sharp, který poskytuje administrátorům možnosti rozšíření cloudových konektorů a aktualizací. Multifunkční tiskárny jsou tak vždy aktuální a poskytují uživatelům nejnovější funkce a zabezpečení.

Bezkonkurenční zabezpečení pro ochranu uživatelů, zařízení a dat

Nové modely jsou vybaveny nejmodernějším, uživatelsky přívětivým zabezpečením, které chrání každé zařízení – i data, která zpracovává. Zabezpečení na bázi systému BIOS okamžitě zabrání spuštění zařízení v případě zjištění chyb a předinstalované kořenové certifikáty zabrání neoprávněnému použití zařízení. Nové multifunkční tiskárny zvyšují laťku díky řadě špičkových bezpečnostních funkcí, integrují se také do širších bezpečnostních strategií a zahrnují podporu antimalwaru BitDefender – díky tomu je pro týmy IT mnohem snazší zajistit bezpečnost dat, zařízení a sítí. 

Podpora cílů podniků v oblasti ochrany životního prostředí 

Ochrana životního prostředí je nyní pro mnoho podniků klíčovým hlediskem. Nové multifunkční tiskárny Sharp přinášejí významné ekologické výhody a ve srovnání s předchozími generacemi přinášejí až o 27 % vyšší úsporu energie. Nové možnosti vzdálené správy navíc pomáhají výrazně snížit emise oxidu uhličitého spojené s údržbou na místě.

Alexander Hermann, prezident Sharp Information Systems, uvádí: „Chápeme, že hybridní svět práce vyžaduje širší konektivitu a lepší zabezpečení – bez kompromisů v oblasti snižování dopadu na životního prostředí. Proto jsme se v naší nové řadě multifunkčních tiskáren zaměřili na splnění všech těchto bodů a zavázali jsme se je rozvíjet pro celý ekosystém Sharp. Společně s našimi produkty a službami můžeme našim zákazníkům pomoci vybudovat flexibilnější a bezpečnější pracoviště vhodná pro budoucnost.“

Tyto nové modely budou již od června k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů. Později v průběhu roku rozšíří Sharp svoji nabídku také o řadu černobílých modelů.

O Sharp Europe

Společnost Sharp Europe umožňuje malým i velkým podnikům a organizacím zvýšit výkonnost a přizpůsobit jejich pracoviště na budoucnost prostřednictvím řady produktů a služeb podnikových technologií. 

Společnost Sharp Europe se sídlem v Londýně poskytuje služby zákazníkům ze soukromého i veřejného sektoru, školství a státní správy, a to v širokém spektru produktů od tiskáren a pokročilých technologií plochých obrazovek přes platformy pro spolupráci až po IT služby. 

Jako součást společnosti Sharp Corporation a s podporou společnosti Foxconn investuje Sharp Europe do nových oblastí technologií, které mají potenciál změnit svět, a zaujímá v tomto odvětví vedoucí postavení. Společnost vyvinula první komerčně dostupný 8K monitor na světě a v roce 2019 uvedla na trh první certifikovaný Windows collaboration displej.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak Sharp Europe mění budoucnost práce, navštivte prosím www.sharp.cz
Další informace o řešeních nabízených společností naleznete na webu www.sharp.cz