Thein Digital prezentuje svou firemní kulturu na cocuma.cz

Česká investiční skupina Thein Digital získala profil na HR portálu cocuma.cz. Předcházel tomu důkladný a přísný proces, ve kterém Cocuma uskutečnila desítky rozhovorů, nafotila stovky fotografií, natočila videa a důsledně ověřovala, jestli Thein zapadá do filosofie firem, které na prestižní HR portál pustí. 

Firemní hodnoty Thein jako férovost, otevřenost a hrdost na to, že v portfoliu najdete jen české firmy, zabodovala. Stejně tak jako garance silné expertízy, jak manažerské, tak podnikatelské spolu s výraznou autonomií a prostorem pro seberealizaci. Díky tomu se může Thein Digital pochlubit skvělým, autentickým a detailním profilem

Laskavost se všude projevila jako evolučně nejúspěšnější strategie

Víme, že Cocuma spolupracuje pouze s prověřenými firmami, do kterých by s klidným svědomím pustili pracovat své kamarády. Těmto firmám pomáhá mezi ostatními upoutat pozornost. Skupině Thein Digital je potěšením, že se do společnosti takových firem dostala.

Vidíme, že máme možnost a sílu vytvořit něco nového, jedinečného, velkého a že koncept a přístup, který Thein kombinuje, je na českém trhu ojedinělý. Principy,  které nám pomáhají při rozhodování při tak dynamickém růstu, který dnes zažíváme, jsou poměrně jednoduché a neliší se od životních hodnot Tomáše Budníka a většiny lidi uvnitř Thein.  Potřebujeme být ve všech ohledech srozumitelní. Profil vytvořený Cocumou je v tomto ohledu jedna z nejlepších věcí, které jsme v poslední době viděli. 

“Naše spolupráce s Cocuma.cz dokazuje, že ve vztahu k našim zaměstnancům jsme féroví a nabízíme jim smysluplnou a zajímavou práci a nejen ‘zaměstnání’. Jsme hrdí na to, že splňujeme podmínky prezentace na tomto prestižním HR portálu. Díky tomuto partnerství se mohou potenciální kandidáti seznámit s naší unikátní firemní kulturou. Věříme, že tímto způsobem přilákáme co nejvíce nových kolegů, kterým bude vyhovovat styl práce a firemní prostředí v Thein Digital,” říká Alena Víchová, HR manažerka Thein Digital.

O Thein Digital

Skupina Thein Digital zastřešuje stabilní a na českém trhu dlouhodobě působící společnosti, které jsou aktivní v oboru ICT infrastruktury, cloudových řešení, dodávek a oprav hardwaru různých značek a kybernetické bezpečnosti. Aktivity na poli kyberbezpečnosti jsou zastřešeny značkou Thein Security, pod kterou nabízí komplexní služby spojené s ochranou firem v kyberprostoru, včetně prevence úniku citlivých dat, obrany proti sofistikovaným útokům, detekce neznámého malware nebo aktivní ochrany proti DDoS útokům.

V rámci Thein Digital vznikají také inovativní rozvojové projekty, ke kterým patří například poskytování privátních 5G sítí. Díky spolupráci s dalšími firmami patřícími do investiční skupiny Thein vytváří pro zákazníky funkční synergie s významnou přidanou hodnotou. Do portfolia Thein Digital se řadí společnosti Síť, C System CZ, Český servis nebo Aitcom.