Co týden, to rekord. Adamovi se v Česku daří a nově své služby nabídne i na Slovensku.

Sehnat ověřeného malíře na vámi preferovaný den už je dnes díky platformě www.mujadam.cz otázka jednoho kliknutí. To mají ověřeno zákazníci z celé České republiky, jejichž počet každý týden narůstá. Adam se díky tomu dostal na kladnou hrubou marži a míří na Slovensko.

“Těší mě, že jsme v Česku rychle dosáhli našeho cíle, jímž je zajistit zákazníkům kvalitního malíře, který dorazí vymalovat již následující den od objednání. Z pohledu zákazníka to nikdy nebylo snazší. Cenový odhad zná ihned online, ověřeného malíře zajistíme přesně na vysněný termín a náš tým pomůže vyřešit jakékoliv otázky a problémy až do převzetí vymalovaných prostor. Malíři si nejvíce váží významné úspory jejich času, díky čemuž mohou nabídnout lepší cenu”, říká k vývoji spoluzakladatel Jakub Dvořák.

“Adam dosahuje každý týden rekordního počtu poptávek, dokázal se již dostat na kladnou hrubou marži a je tedy podle nás nejvyšší čas na expanzi na další trhy”, dodává Dvořák.

Proto nyní firma vstupuje na Slovensko, kde bude působit na lokální doméně www.maliaradam.sk. Malíře pomůže zajistit v Bratislavě a širokém okolí všech krajských měst. Spuštění předcházel stejně jako v ČR pilotní provoz, v rámci kterého má za sebou platforma několik set úspěšně zhotovených zakázek.

Vstup na Slovensko vnímáme jako logický krok pro náš další růst. Je to země nám blízká a sehnat rychle kvalitního malíře je stejně těžké jako v Česku. V pilotu jsme navázali spolupráci s vyššími desítkami kvalitních malířů. Nyní máme za sebou již stovky spokojených zákazníků, dokážeme jim zajistit vymalování do několika dnů. Těší nás, že tak můžeme oznámit oficiální spuštění v plném provozu. Platforma je dostupná po celém Slovensku”, komentuje expanzi další ze spoluzakladatelů Roman Sysel.

Adam plánuje svůj produkt otestovat ještě letos na několika dalších trzích. Proto rozšiřuje i pracovní tým. K zakladatelům Jakubu Dvořákovi a Romanu Syslovi od spuštění přibylo dalších 7 kolegů a československý tým tak dohromady čítá 9 lidí.

O Adamovi

Platforma Adam fungující v ČR a na Slovensku propojuje zákazníky s ověřenými malíři pokojů. Dlouhé čekání a složité řemeslné ceníky nahrazuje jednoduchou transparentní online kalkulačkou, která zákazníkovi ihned zobrazí odhadovanou cenu výmalby a možnost služby malíře jedním kliknutím poptat. Následně Adam zákazníka propojí s malířem, který je v požadovaném termínu a lokalitě dostupný.

Službu založili Roman Sysel s Jakubem Dvořákem, kteří stojí za vstupem a rozvojem estonské aplikace Bolt do České republiky a regionu střední a východní Evropy.