Samsung se spojil se slovenskou značkou by Janatini a představil limitovanou edici pouzder pro Galaxy Z Flip3 5G

Limitovaná edice v počtu 100 kusů je určená pro ženy, které chtějí vyjádřit svůj styl.

Praha, 20. června 2022 – Československé zastoupení společnosti Samsung Electronics se spojilo se slovenskou značkou by Janatini, aby společně vytvořily jedinečnou limitovanou edici designových pouzder v počtu 100 kusů pro skládací telefon s ohybným displejem Samsung Galaxy Z Flip3 5G. Limitovanou edici s názvem Floral Fantasy navrhla slovenská designérka a jedna z nejvlivnějších slovenských influencerek v oblasti módy Jana Tomas. Pouzdra jsou v prodeji ve slovenských a českých značkových prodejnách Samsung. Doporučená maloobchodní cena je 1 299 Kč. 

„Skládací telefon Galaxy Z Flip3 5G reprezentuje výjimečná technologie – ohybný displej. Tuto výjimečnost jsme chtěli podtrhnout stejně neobyčejným pouzdrem, které by dávalo jeho majitelce úplně nový rozměr a zážitek z jeho používaní. Spojením s lokální značkou by Janatini se nám podařilo vytvořit skutečně luxusní kousek, který umocňuje fakt, že je v limitovaném počtu kusů a jde o produkt vyrobený ručně, na Slovensku,“ uvedl Tomáš Balík, šéf mobilní divize Samsung Electronics Czech and Slovak.

Limitovaná edice vychází z původního průsvitného pouzdra Samsung, na kterém jsou ručně přišitá poutka ze světlé opracované kůže, do kterých jsou vložená zlatá očka. Na ta jsou zachycené rovněž zlaté karabinky, které spojuje řetízek ve zlaté barvě, protkaný ručně šitým šátkem s květinovým motivem, exkluzivně navrhnutým pro tuto spolupráci.

„Při návrhu edice Floral Fantasy jsem se inspirovala jarem. Tak, jako nám rozkvétající květy dělají radost po dlouhé, studené zimě, bych chtěla, aby tento doplněk dělal radost svým majitelkám každý den. Květinový potisk dokonale ladí se všemi modely Z Flip3 a ve spojení se zlatými komponenty vytvářejí jedinečný módní doplněk s nádechem ženskosti a luxusu,“ uvedla Jana Tomas, slovenská designérka a autorka návrhu.

Pouzdra z limitované edice Floral Fantasy jsou v prodeji ve slovenských a českých značkových prodejnách Samsung. Každé pouzdro je ručně vyrobený originál a má svoje vlastní číslo. Limitovaná edice je vytvořená v omezeném počtu 100 jedinečných kusů. Doporučená maloobchodní cena je 1 299 Kč. 

O Janě Tomas a značce by Janatini

Jana působí v módním průmyslu už 25 let. Jako modelka žila 10 let v Asii, kde začala studovat módní design. Po návratu na Slovensko působila jako módní stylistka a kostýmová výtvarnice v úspěšném slovenském seriálu Panelák. Jana si před dvěma lety založila úspěšnou lifestylovou značku by Janatini a momentálně působí jako designérka, influencerka a art director pro jiné značky. Její módní blog janatini.com, který píše od roku 2011, získal několik ocenění v soutěži Bloger roka. Jana má na Instagramu přes 50 tisíc sledujících a je držitelkou ocenění nejvlivnějších lidí na internetu Forbes „Králi internetu 2020“.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2020 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 62,3 miliardy dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.