Chytré žárovky Philips Hue s vyšší svítivostí projasní každý temný kout

Řada chytrého osvětlení Philips Hue přidala do své nabídky žárovku se světelným tokem 1600 lumenů. Jas světla tak odpovídá tradiční žárovce o výkonu 100 W a žárovka je tak vhodná do všech místností, kde potřebujete více světla, ať už se jedná o kuchyň, nebo třeba obývací pokoj.

Chytrá a jasná žárovka

Chytré osvětlení Philips Hue poskytuje uživatelům jednoduché nastavení spolu s nekonečnými možnostmi použití – ať už chcete pomocí světla navodit tu správnou atmosféru k relaxaci, nebo naopak potřebujete světlo, které vám pomůže koncentrovat se na složitý úkol. Chcete si užít domácí kino a pomocí světel se ponořit do hloubky sledovaného příběhu? Nebo byste více ocenili ranní probouzení pomocí jasného světla vycházejícího slunce? To vše není pro Philips Hue problém. A protože se chytré osvětlení hodí nejen pro jakoukoliv situaci, ale i do jakékoliv místnosti, rozšířila se rodina Philips Hue o žárovky s vyšší svítivostí 1600 lumenů (oproti původním 800 lm a 1100 lm). Jasem světla tak odpovídají klasické 100W žárovce a jsou ideální všude tam, kde potřebujete intenzivnější světlo, jako třeba v kuchyni, pracovně, nebo třeba v garáži.

Co to je svítivost a proč by vás měla zajímat

A jak se tato žárovka liší od dosavadních Philips Hue žárovek? Dosavadní chytré Hue žárovky disponovaly hodnotami svítivosti 800 lm. Nově jsou žárovky k dispozici i se svítivostí 1100 a 1600 lumenů. A proč by nás tato hodnota – světelný tok, neboli svítivost – měla zajímat? Udává totiž to, co skutečně vidíme, na rozdíl od wattů, které udávají množství veškeré energie, kterou světelný zdroj spotřebuje. Žárovka s vyšším světelným tokem je tak vhodná zejména na místa, kde potřebujete jasnější a intenzivnější světlo. 

Žárovku Philips Hue o svítivosti 1600 lumenů je možné pořídit ve variantě s paticí E 27 ve všech dostupných řadách – tedy Philips Hue White, White Ambiance i White and Color Ambiance.

O společnosti Signify
Signify (Euronext: LIGHT) je celosvětově vedoucí firmou v oblasti světelných produktů jak pro profesionály, tak pro koncové zákazníky a osvětlení v rámci internetu věcí. Produkty značky Philips a systém propojeného osvětlení a datových služeb Interact vytvářejí obchodní hodnotu a pomáhají k přeměně života v domácnostech, budovách i na veřejných prostranstvích. Firma, která v roce 2021 dosáhla tržeb ve výši 6,9 miliard EUR a zaměstnává přibližně 37.000 zaměstnanců ve více než 70 zemích světa, se snaží odhalit mimořádný potenciál světla, který dokáže změnit svět. V roce 2020 společnost Signify dosáhla uhlíkové neutrality, od svého vstupu na burzu je již čtyři roky po sobě v indexu Dow Jones Sustainability a byla oceněna jako Industry Leader v roce 2017, 2018 a 2019. Novinky týkající se společnosti Signify najdete v Newsroomu, na Twitteru, LinkedInu a na Instagramu. Informace pro investory jsou na webové stránce Investor Relations.