DNEŠNÍ SPECIALITOU JE PUMA X COCA-COLA, NEKONEČNĚ OSVĚŽUJÍCÍ SPOLUPRÁCE

Praha, 15. srpna 2022 – PUMA a Coca-Cola® se spojují v nostalgické spolupráci, která oslavuje jedinečné dědictví obou značek.

Kolekce zahrnuje obuv i oblečení včetně klasických stylů značky PUMA, jako je tepláková souprava T7 a nedávno vydané tenisky Slipstream, které jsou obohaceny o nové detaily a doplněny retro barevnou kombinací a klasickými pruhy Coca-Cola na vybraných produktech. Součástí obuvi jsou promyšlené prvky, jako tkané štítky se společnou značkou, tvarované visačky a exkluzivní balení, které obsahuje speciální tkaničky.

První část kolekce nabízí základní oblečení se značkami PUMA i Coca-Cola, které nesmí chybět v žádném šatníku, jako jsou mikiny, šortky, řada triček s potiskem a také speciálně navrhnuté kousky, jako je model Relaxed Polo. Pokud jde o obuv, první drop se zaměřuje na tenisky Slipstream, klasiku, která přivádí basketbal z 80. let do současnosti.

Druhá část kolekce přináší několik nových stylů oblečení a rozšířenou nabídku obuvi včetně dvou osvěžujících verzí tenisek Rider FV, prvních běžeckých bot PUMA, které byly pro rok 2022 aktualizovány a obsahují klasické detaily spojené s moderními designovými prvky. Ikonická obuv PUMA Suede je také nově inovována pomocí nadčasového brandu Coca-Cola, zatímco pantofle Wilo vás přenesou na party k bazénu.

O kampani

Kampaň PUMA x Coca-Cola se nese v americkém duchu a přivádí nás do klasického bistra ve stylu Route 66. Prostředí vyzdobené vintage plakáty, nástěnnými hodinami a dalšími dobovými prvky z 20. a 30. let dotváří čistě nostalgickou atmosféru spolupráce. Nezapomeňte se tu zeptat na dnešní specialitu!

Kolekce ze spolupráce PUMA x Coca-Cola 2022 je k dostání od 11. srpna 2022 na stránkách PUMA.com. Vybrané produkty kolekce budou v ČR dostupné v Bibloo, Everball a Dual Sport v průběhu srpna. Nezapomeňte sledovat @PUMA a dozvíte se více.

###

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu, ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com.