XPG uvede na trh paměťový modul LANCER DDR5 5600 s podporou AMD EXPO

Kompletní řada pamětí DDR5 DRAM společnosti ADATA a značky XPG je kompatibilní s nejnovějšími platformami AMD Ryzen

Praha, 30. srpna 2022 – Herní značka XPG, dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti Esports a technické nadšence, oznamuje uvedení nového paměťového modulu XPG LANCER 5600 DDR5, prvního modulu DDR5 s podporou AMD EXPO (Extended Profiles for Overclocking). Všechny paměťové moduly DDR5 společnosti ADATA a značky XPG jsou navíc kompatibilní s nejnovějšími AMD platformami, což zajišťuje optimální stabilitu a výkon.

LANCER DDR5 5600 s podporou AMD EXPO

XPG LANCER DDR5 5600 je schopen poskytnout výkon až 5 600 MT/s a je k dispozici ve dvou provedeních, s RGB osvětlením a bez něj. Dodává se také se dvěma barevnými variantami chladiče, z nichž si můžete vybrat, včetně černé Midnight Black a bílé Snow White. Vzhledem k tomu, že byly představeny nové procesory AMD řady Ryzen 7000, se společnost XPG chopila iniciativy a představila XPG LANCER DDR5 5600, aby umožnila všem hráčům přejít na DDR5 a využívat výhod AMD EXPO pro snadné přetaktování. Celá řada modelů pamětí DDR5 značky XPG, včetně modelů CASTER, LANCER a HUNTER, bude podporovat AMD EXPO a bude celosvětově dostupná v říjnu. 

Paměti ADATA a XPG DDR5 jsou kompatibilní s nejnovějšími platformami AMD

Kromě paměti XPG LANCER DDR5 5600 využila společnost ADATA příležitosti a uvedla na trh paměťový modul ADATA DDR5 5600 U-DIMM, který je rovněž kompatibilní s nejnovějšími platformami AMD. Je navržen tak, aby náruživým tvůrcům a dalším uživatelům poskytoval vysokou výpočetní efektivitu a stabilní výkon. Jak paměť XPG LANCER DDR5 5600, tak paměť ADATA DDR5 5600 U-DIMM jsou k dispozici v kapacitách až 16 GB a dodávají se v jednokanálovém a dvoukanálovém provedení. Navíc se na paměťové moduly ADATA a XPG vztahuje doživotní záruka. Paměťový modul ADATA DDR5 5600 U-DIMM je již k dispozici, zatímco paměťové moduly LANCER RGB a LANCER 5600 budou celosvětově dostupné v polovině září.

Chcete-li se dozvědět více o cenách a dostupnosti ve vašem regionu, kontaktujte zástupce značky XPG ve vašem okolí prostřednictvím webových stránek https://www.xpg.com/cz/

Více o produktech:  

LANCER RGB DDR5: https://www.xpg.com/cz/xpg/DRAM-modules-LANCER-RGB-DDR5

LANCER DDR5: https://www.xpg.com/cz/xpg/DRAM-modules-LANCER-DDR5

DDR5 5600 U-DIMM: https://www.adata.com/cz/consumer/dram-module-ddr5-5600-u-dimm

###

O značce XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) byla vytvořena společností ADATA za účelem poskytování vysoce výkonných produktů hráčům, profesionálům v oblasti Esports a technologickým nadšencům. Odhodlali jsme se k vývoji produktů, které poskytují extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou hráčů, abychom získali přehled o skutečných potřebách uživatelů. Poskytujeme celou řadu produktů od sestav, komponent, periferií až po různá zařízení, a vytváříme je s ohledem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Vyvíjíme také produkty se skvělým designem, které nám vynesly několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní roli při sponzorování a podpoře Esports akcí a týmů po celém světě, abychom realizovali extrémní herní zážitky na nejvyšších úrovních.