Společnost BXM Link AG, součást BitMEX Group, získala potvrzení o členství od Asociace pro standardy finančních služeb (VQF) ve Švýcarsku

  • Dosažení tohoto milníku potvrzuje, že BXM Link AG funguje v souladu se všemi požadavky týkajícími se procesů AML ve Švýcarsku, a umožní společnosti BitMEX Link zahájit poskytování služeb.
  • BXM Link AG plánuje provozovat BitMEX Link, inovativní kontinuální krypto brokerskou službu BitMEX Group pro obchodování s digitálními aktivy, která nabízí komplexní služby pro spotové, strukturované a mimoburzovní produkty OTC. 
  • Společnost otevřela svou první evropskou pobočku v Curychu v lednu 2022 s cílem založit a vybudovat tým v jednom z evropských kryptocenter.

Společnost BXM Link AG obdržela potvrzení o členství od Asociace pro standardy finančních služeb (VQF), Švýcarské samoregulační organizace (SRO) oficiálně uznané Federálním úřadem pro dohled nad finančním trhem FINMA

Členství ve VQF udělené společnosti BXM Link AG, které bude po několika posledních běžných kontrolách brzy úplně dokončeno, potvrzuje, že společnost funguje v souladu se švýcarskými požadavky proti praní špinavých peněz, a představuje zásadní krok v době, kdy BitMEX usiluje o regulaci v klíčových jurisdikcích po celém světě. Kromě toho signalizuje zahájení aktivit BitMEX Link v regionu po založení první evropské kanceláře společnosti v Curychu na začátku roku 2022, kde aktivně buduje místní tým. BitMEX Link je inovativní nepřetržitá makléřská služba BitMEX Group pro obchodování s digitálními aktivy. Jejím cílem je přilákat obchodníky, profesionální obchodníky a instituce plánovanou nabídkou služeb pokrývajících spotové, strukturované a mimoburzovní produkty OTC na jednom místě a zároveň nabídnout transparentní, jednoduchý a bezpečný přístup na kryptoměnové trhy. 

„Švýcarsko buduje působivý kryptoměnový ekosystém se všemi charakteristickými znaky atraktivní destinace pro společnosti, jako je ta naše, které rostou a zodpovědně inovují. Investice ve Švýcarsku vnímáme jako zásadní pro rozšíření nabídky našich služeb a našeho globálního vlivu. Členství ve VQF je klíčovým krokem na této cestě a milníkem v naší snaze stát se regulovanou společností v kritických jurisdikcích po celém světě“, říká Alexander Höptner, generální ředitel BitMEX a zakladatel BMX Operations.

„Švýcarsko má uznávaný status regionálního centra velkých talentů, s rostoucím blockchainovým ekosystémem a pokročilou institucionální strukturou. To vše mělo vliv na výběr místa pro naši první evropskou prezentaci, na které již dlouho usilovně pracujeme. Členství ve VQF nám umožní pokračovat v rozvoji nabídky BitMEX Link v souladu se švýcarskými předpisy proti praní špinavých peněz a v nadcházejících měsících se zaměřit na podporu dalších obchodních příležitostí„, říká Ivo Sauter, generální ředitel BitMEX Link a vedoucí švýcarské pobočky BitMEX.

Skupina BitMEX si stanovila ambiciózní cíl vytvořit jednotný obchod pro přístup ke kryptoměnovým produktům. Nové členství ve VQF posiluje přítomnost společnosti ve Švýcarsku, které se stalo důležitým centrem v evropském krypto prostředí.

O společnosti BitMEXu

BitMEX je ikonická obchodní platforma, která nabízí přístup ke krypto produktům na globálních finančních trzích digitálních aktiv. BitMEX umožňuje uživatelům nakupovat, vkládat, vybírat, převádět a obchodovat s kryptoměnami (XBT, ETH a USDT, stejně jako LINK, UNI, MATIC, AXS a APE v rámci spuštění burzy Spot) a v současné době podporuje nákupy s +30 fiat měnami.

BitMEX je v čele kryptoburz od roku 2014. Jako první světová burza uvedl do světa kryptoměn trading tzv. perpetual swaps, nejobchodovanější krypto produkt v historii, a od té doby krypto trh neustále inovuje. BitMEX je ve vlastnictví HDR Global Trading Limited. Chcete-li se dozvědět více o BitMEX, naší vizi, rostoucím týmu a cestě před námi, sledujte nás na Twitteru, Telegramu a Blogu BitMEX.

O společnosti BXM Link AG

BXM Link AG plánuje provozovat BitMEX Link, inovativní nepřetržitou krypto brokerskou službu BitMEX Group pro obchodování s digitálními aktivy, která nabízí komplexní obchod se spotovými, strukturovanými a mimoburzovními produkty. Společnost BXM, která byla založena v roce 2021, vlastní Alexander Höptner, generální ředitel společnosti BitMEX, a Stephan Lutz, finanční ředitel společnosti BitMEX.