Oslavte Disney+ Day zaváděcí nabídkou

Zaváděcí nabídka na první měsíc streamovací služby Disney+ je 49 Kč a využít ji mohou všichni noví a vracející se předplatitelé již od zítřka.

Praha, Česká republika | 7. září 2022 – U příležitosti oslav Disney+ Day 8. září jsou fanoušci zváni, aby se přidali ke komunitě Disney+ prostřednictvím speciální zaváděcí nabídky. Od zítřejší 6:00 h až do 8:59 h 20. září, mohou noví a vracející se předplatitelé získat první měsíc předplatného Disney+ za 49 Kč přes tento odkaz.

Oslavy Disney+ Day se projeví i na akci D23 Expo: The Ultimate Disney Fan Event sponzorované společností Visa, která se koná od 9. do 11. září v kalifornském Anaheimu.

Facebook DisneyPlusCZ

O DISNEY+ 

Disney+ je streamovací služba společnosti The Walt Disney Company. Nabízí filmy a pořady z produkce Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic, ale také například veleúspěšné Simpsonovi a další. Ve vybraných zemích nabízí také produkci přidružené značky Star. Streamovací služba je součástí segmentu Disney Media & Entertainment Distribution. Služba nabízí stále rostoucí sbírku exkluzivních pořadů, včetně celovečerních filmů, dokumentů, hraných a animovaných seriálů či krátkých filmů. Díky dlouholeté historii společnosti Disney a její bohaté filmografii bude na Disney+ k dispozici jak filmová a televizní klasika, tak zbrusu nové filmy a pořady z dílny The Walt Disney Studios. Prostřednictvím Star nabídne Disney+ nejnovější obsah ze studií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a další.