Cooler Master uvádí na trh výkonné ventilátory řady Mobius

Eindhoven, Nizozemsko, 19. 9. 2022 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí novou řadu Mobius. Vysoce výkonné ventilátory byly navrženy s inovovaným propojením lopatek tak, aby zajistily optimalizaci hluku. Nachází dokonalou rovnováhu mezi tichým provozem a chladicími schopnostmi.

Větší rovnováha, vyšší výkon

„Ring Blade Design“ je speciální konstrukce představující vzájemně propojené lopatky ventilátoru. Takové řešení přináší celkové zpevnění, eliminaci vibrací, vyšší stabilitu a tím také vyšší výkon. Vnitřní výztuž má zkosené hrany, které usnadňují proudění vzduchu, maximalizuji tlak vzduchu a snižuji množství hluchých míst. Ventilátor byl vyladěn natolik, že dosahuje hodnot hluku pod 6 dB bez ovlivnění výkonu. 

Vylepšení se dočkaly také ložiska. Nová konstrukce zajišťuje zpětný tok oleje do ložisek pro konzistentní promazávání, což má pozitivní vliv na výkon, ale také na celkovou životnost ventilátoru. Tu podporuje také zavřená schránka ložiska zabraňující působení prachu pro stálý a plynulý pohyb po celou dobu provozu. Magnetický prsten drží osu ložiska na místě a stabilizuje ventilátor ve všech možných orientacích.

Řadu Mobius při uvedení na trh reprezentují modely Mobius 120 a Mobius 120P ARGB s maximálními otáčkami 2050, respektive 2400 otáček za minutu.

Cena a dostupnost

Nové ventilátory budou lokálně k dispozici na konci září 2022 za doporučené ceny:

Pro více informací navštivte www.CoolerMaster.com 

O značce Cooler Master

Společnost Cooler Master byla založena v roce 1992. Je výrobcem kvalitních počítačových komponent a periferií a neustále se zasazuje o rozvoj tohoto odvětví. Od první počítačové skříně na světě až po inovativní technologická řešení chlazení, vždy se snaží překonávat hranice a měnit status quo. Společnost se zaměřuje na budování komunity pro ty, kteří chtějí nechat vyniknout vlastní vynalézavé já. „Ať už jde o začínající stavitele nebo hardcore nadšence baví nás různorodost a spojuje vášeň.“ Cooler Master je značkou, která má cíl jít daleko za hranice tradičních počítačových sestav navrhováním skvělých produktů pro úžasné lidi, kteří jim vdechnou život jedinečným způsobem.