Kingston FURY vydává novou speciální edici pamětí DDR4 s RGB podsvícením

 • Unikátní bílý chladič s atraktivním RGB podsvícením
 • Patentovaná technologie Kingston FURY Infrared Sync
 • Certifikace pro Intel XMP, podpora pro AMD Ryzen

Praha, Česká Republika, 20. září 2022 – Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila, že uvádí na trh nového člena svojí rodiny produktů – operační paměť Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Tyto paměťové moduly jsou v rámci řady Kingston FURY unikátní svým bílým chladičem se zářivým RGB podsvícením. 

Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition dokážete nejen vylepšit výkon svého PC, ale dodat mu i nový atraktivní vzhled díky knihovně přednastavených světelných vzorů a efektů, které si můžete upravit pomocí programu Kingston FURY CTRL1 tak, aby byl váš systém opravdu jedinečný. Patentovaná technologie Kingston Infrared Sync Technology pak zajistí, že vaše speciální RGB světelné efekty zůstanou spolehlivě synchronizované.

Paměti Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition vám pomohou dostat z vašeho systému maximum při hraní, editaci videa nebo jakékoli jiné práci či zábavě. Mají certifikaci pro technologii Intel XMP, která nabízí perfektně vyladěné optimální přednastavení časování, rychlostí a napětí pro snadné přetaktování pouhým výběrem jednoho z integrovaných profilů. Kromě toho jsou připraveny i pro procesory AMD Ryzen, což umožňuje jejich bezproblémovou instalaci a upgrade libovolného systému na platformě Intel i AMD. 

„Jsme rádi, že můžeme u příležitosti 35. výročí založení společnost Kingston nabídnout tuto speciální edici oblíbené řady Kingston FURY Beast všem, kteří chtějí vylepšit výkon a stylový vzhled svého systému,“ řekla Iwona Zalewska, obchodní manažerka pro DRAM společnosti Kingston pro region EMEA. „Díky rychlostem 3200 a 3600 MT/s2 a uchvacujícím RGB efektům osvětlujícím unikátní bílý chladič Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition se jim to jistě podaří.“

Paměti Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition jsou k dispozici jako samostatné moduly s kapacitou 8 GB a 16 GB nebo v sadách s celkovou kapacitou 16 GB a 32 GB. Jsou 100% otestovány na rychlost, mají omezenou doživotní záruka a nabízejí také legendární spolehlivost značky Kingston.

Více informací najdete na kingston.com.

Paměti Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition
OznačeníKapacita
KF432C16BWA/88GB 3200MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – samostatný modul
KF432C16BWAK2/1616GB 3200MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – sada 2 modulů
KF432C16BWA/1616GB 3200MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – samostatný modul
KF432C16BWAK2/3232GB 3200MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – sada 2 modulů
KF436C17BWA/88GB 3600MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – samostatný modul
KF436C17BWAK2/1616GB 3600MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – sada 2 modulů
KF436C18BWA/1616GB 3600MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – samostatný modul
KF436C18BWAK2/3232GB 3600MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – sada 2 modulů

1 Podsvícení lze nastavit pomocí programu Kingston FURY CTRL nebo softwaru pro ovládání RGB efektů u základní desky. Podpora nastavení RGB efektů pomocí softwaru od třetích stran se může lišit.

2 Další informace o megatransferech za sekundu – MT/s označuje megatransfery (miliony přenosů) za sekundu a představuje efektivní rychlost přenosu dat pamětí DDR (Double Data Rate) SDRAM ve výpočetní technice. Paměťový modul DDR SDRAM dosahuje vyššího výkonu tím, že k přenosu dat dochází při každé změně hodinového signálu (clock cycle), tedy při jeho nástupné i sestupné hraně.

Příklad: DDR4-3200 (PC4-3200)

Clock Rate (frekvence): 1600 MHz

Rychlost přenosu dat: 3200 MT/s

Šířka pásma: 25.600 MB/s (25,6 GB/s)

Vlastnosti a parametry pamětí Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition:

 • Unikátní bílý chladič se zářivým RGB podsvícením1: Unikátní bílý chladič a nastavitelné RGB podsvícení dodá vaší herní sestavě atraktivní vzhled.
 • Patentovaná technologie Kingston FURY Infrared Sync Technology: Díky patentované technologii synchronizace společnosti Kingston pomocí infračervené technologie zůstanou vaše RGB světelné efekty dokonale sladěné.
 • Certifikace pro Intel XMP: Snadné přetaktování s odladěným optimálním přednastavením časování, rychlostí a napětí výběrem jednoho z integrovaných profilů.
 • Podpora pro AMD Ryzen: Paměti Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition jsou spolehlivé, kompatibilní s deskami předních světových výrobců a vhodné i pro procesory Ryzen, takže se dají snadno integrovat i do systémů na platformě AMD, aby zvýšily výkon vaší sestavy.
 • Kapacita:
  • Samostatné moduly – 8 GB, 16 GB
  • Sady po 2 modulech – 16 GB, 32 GB
 • Rychlost2: 3200/s, 3600 MT/s
 • Latence: CL16, CL17, CL18
 • Napětí: 1,35 V
 • Provozní teplota: 0 až 70 °C
 • Rozměry: 133,35×45,8×8,1 mm

Informace o společnosti Kingston můžete najít zde: 

YouTube Instagram

Facebook LinkedIn

Twitter Kingston Is With You

O Kingston Technology Europe Co LLP

Kingston Technology Europe Co LLP a Kingston Technology Company, Inc., jsou součástí stejné korporátní skupiny („Kingston“). Kingston je největší světový nezávislý výrobce paměťových produktů. Pomáhá nalézt řešení používaná v běžném životě k práci i zábavě od notebooků a stolních počítačů přes velká data až po zařízení využívající IoT v chytrých či nositelných zařízeních, v prototypování a výrobě na míru. Největší světoví výrobci počítačové techniky a poskytovatelé cloudových služeb se ve svém vývoji spoléhají na Kingston. Naše zaujetí pro věc posouvá technologie, které nás provázejí každý den. Nevyrábíme jenom produkty, ale pomáháme naplnit očekávání našich zákazníků a vytváříme řešení, která dokážou něco změnit k lepšímu. Kingston je s vámi – Kingston Is With You – a víc o nás najdete na Kingston.com.