Raiffeisenbank nabízí podnikatelský úvěr se slevou 4 000 Kč a více

Praha 6. října 2022 – V rámci tradičních Podnikatelských dnů odpustí Raiffeisenbank poplatek za sjednání, který činí 0,5 % z výše úvěru. Drobní podnikatelé a firmy s obratem do 50 milionů Kč tak ušetří minimálně 4 000 Kč, u vyšších úvěrů ještě více.

Banka nabízí úvěr ve výši až 8,7 milionu Kč, o který lze zažádat i prostřednictvím internetového bankovnictví.

„Podnikatelské dny patří k našim velmi oblíbeným kampaním. Proto se je neustále snažíme vylepšovat tak, aby našim klientům usnadňovaly podnikání a život co nejvíce. U nižších úvěrů bývá poplatek za sjednání častým důvodem k jeho nesjednání, proto jsme se rozhodli ho žadatelům odpustit,“ říká Tereza Kaiseršotová, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

K Podnikatelským dnům se připojuje i Raiffeisen Leasing, který nabízí na všechna nová i ojetá auta nebo motorky jednotnou sazbu 7,20 % pro splatnosti od 49 měsíců, a to s akontací od 0 %.

Podnikatelské dny trvají od 1. 10. do 31. 10. 2022 a vztahují se na všechny typy splátkových podnikatelských úvěrů. Kontokorentní úvěry jsou již automaticky bez poplatku za sjednání.

www.rb.cz/podnikatelske-dny

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI). 

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky