Společnost NG Retail dokončila modernizaci pokladního systému a POS řešení pro kompletní síť prodejen TESCOMA v ČR, Maďarsku a Polsku

Zlín/Praha, Česká republika, 10. října 2022 – Společnost NG Retail, vývojář a dodavatel specializovaného softwaru pro maloobchod, která je součástí české investiční skupiny DT-holding a.s. podnikatele Daniela Tomeše, oznámila, že úspěšně dokončila modernizaci pokladního systému a zajištění jednotného POS řešení ve všech prodejnách TESCOMA v České republice, Maďarsku a nejnověji v Polsku. Velkým benefitem nového řešení POS NG je velmi intuitivní ovládání pokladen, tedy není potřeba složité zaškolování zaměstnanců na prodejnách, vše lze naučit téměř během pár minut.

„Ve všech prodejnách Tescoma v ČR, v Maďarsku a v Polsku je nyní nasazeno naše nejmodernější pokladní řešení nové generace – POS NG, a to včetně fiskalizace a integrace na centrální ERP systém SAP. POS NG je v Maďarsku a Polsku plně lokalizován a také podporuje maďarskou a polskou legislativu,“ říká Peter Semančík, obchodní ředitel NG Retail, a dodává: „Naše nejmodernější pokladní a logistické řešení POS NG přináší především přehlednost a jednoduchost v oblasti prodeje, eliminaci ztrát, celkové zrychlení prodejních procesů a zvýšení kontroly nad denními procesy na prodejně.​“

„Díky POS NG a jeho integraci s moderním e-shopem a věrnostním programem dokážeme zákazníkovi nabídnout vyšší úroveň služeb – dnes často skloňovaný Omnichannel. Přímé napojení na SAP umožňuje centrální správu katalogu zboží, cenotvorbu, přesné řízení zásob a automatické účtování prodejů. Z pohledu IT je jednotnost SW na všech prodejnách ve 4 státech obrovskou výhodou. Můžeme současně vyvíjet a nasazovat úpravy napříč všemi prodejnami a státy. Nové funkce systému budou tak snadno dostupné ve všech zemích najednou. Dalším nezanedbatelným benefitem je možnost centralizování servisní podpory prodejen v režimu 24/7,“ říká Michal Robek, ředitel IT TESCOMA.

Co je POS NG?

Moderní pokladní systém určený pro maloobchodní sítě v odvětvích prodeje elektra, módy, sportu, tabáku či fast-foodu a řady dalších odvětví. Řešení POS NG je postaveno na pilířích jednoduchého a intuitivního ovládání, pokročilých „Anti-Fraud“ systémových funkcích, dokonalého přehledu, statistikách a v neposlední řade na nízkých nárocích na hardware. Díky tomu může řešení POS NG běžet i na stávajících zařízeních, a tím šetřit investiční náklady. Pokladní systémy POS NG využívají například prodejci Pompo, Electro World, UGO, Traficon, NAY, A3 Sport, Sportisimo a další.

POS NG – NG Retail

Shrnutí informací a výhod řešení POS NG: bit.ly/POS_NG_letak

NG Retail s.r.o. je mladá a dynamická společnost navazující na již 30letou tradici dodávek specializovaných SW řešení pro maloobchod – retail. Díky týmu zkušených seniorních konzultantů má ambici přinášet stávajícím i budoucím klientům řešení, které je ušito na míru jejich byznysu, vnáší do něj přehled, pomáhá ho akcelerovat a dále rozvíjet tak, aby bylo připraveno na změny, které přináší moderní retail. Nejnovějším produktem společnosti je pokladní řešení POS NG, které je v současné době nejmodernější na trhu a zvládne obsloužit jak non-foodový segment (móda, hračky, sport, tabák), tak i prodej v oblasti fast foodu. Společnost je součástí české investiční skupiny DT-holding a.s., která od roku 2020 sdružuje úspěšné a perspektivní společnosti.

www.ngretail.cz

O společnosti DT-holding a.s.:

Investuje do úspěšných a perspektivních společností v mnoha oborech podnikání. Ve svém portfoliu má společnosti realizující stavební a výrobní projekty, firmy poskytující investiční a realitní služby, vývojáře a dodavatele specializovaného softwaru pro obchod a v neposlední řadě celorepublikový maloobchodní řetězec. Jako poslední rozšířila portfolio společnost, zabývající se zájmovými a vzdělávacími kroužky a také základní umělecká škola. DT-holding představuje uskupení úspěšných firem, které podnikají v několika různých oblastech obchodu i služeb a jejich činnosti se vzájemně doplňují. Více informací najdete na www.dt-holding.cz

Představení společností:

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., přední česká síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb provozovaná na základě franšízingu. Historie značky TRAFICON sahá do roku 1996, kdy její zakladatel a současný majitel Daniel Tomeš začal provozovat první trafiku v Liberci. Postupem času si uvědomil, že budoucnost obchodu v tomto oboru je ve vybudování rozsáhlé sítě moderních prodejen umístěných na klíčových místech po celé ČR. A tak počet trafik rychle rostl. Nyní jich je více než 155 s tržbami převyšujícími 2 mld. Kč a další prodejny přibývají.

www.traficon.cz

Skupina H&Q, nábytek na míru pro obchod a služby

V rámci skupiny H&Q poskytuje zakázkovou výrobu nábytku, která spojuje kvalitní českou truhlářskou práci se znalostí specifických potřeb obchodu, retailového řetězce nebo firmy. Umí zajistit i kompletní přestavby a vybavení komerčních nebo kancelářských interiérů na klíč.  

www.hq-design.cz

Skupina E&Q

E&Q je česká investiční skupina založená v roce 2017, která je součástí DT-holdingu. Zaměřuje se na investice do nemovitostí a jejich správu. Využívá dlouholetých zkušeností na realitním a developerském trhu pro realizaci jednotlivých projektů ve všech hlavních segmentech (residenční, komerční i industriální). Díky celorepublikovému pokrytí je schopna realizovat projekty v celé ČR a současně zajistit pro své klienty poradenství dle jejich požadavků v rámci kompletního obchodního procesu. 

www.eq-reality.cz

Skupina KROUŽKY

Společnost je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo v základních a mateřských školách po celé ČR a organizuje také víkendové a týdenní tábory ve vlastním areálu na horách. Skupina KROUŽKY zastřešuje také Základní uměleckou školu a Středisko volného času pod názvem Flow a rekreační středisko Kroužky nad Moníncem.

www.krouzky.cz