Tech Data mění v Evropě, Latinské Americe a Karibiku jméno na TD SYNNEX

Praha, 17. října 2022 – Tech Data – A TD SYNNEX Company bude nově svým zákazníků v Evropě, Latinské Americe a Karibiku (LAC) poskytovat své služby jako TD SYNNEX. Přejmenování na TD SYNNEX logicky navazuje na loňskou fúzi společností Tech Data a SYNNEX Corporation, díky níž vznikl největší distributor IT na světě. 

„Premiéra značky TD SYNNEX v Evropě a regionu LAC pro nás představuje speciální moment. A podtrhuje také náš závazek poskytovat partnerům v ekosystému vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím našeho komplexního portfolia technologií a služeb a znalostí více než 22 000 spolupracovníků po celém světě,“ uvedl CEO TD SYNNEX Rich Hume. 

Podle něho bude TD SYNNEX i nadále stavět na detailní technologické specializaci a místních odborných znalostech trhu, kterými jednotlivé společnosti Tech Data na trzích v Evropě a regionu LAC vynikají.

V asijsko-pacifickém regionu (APAC) bude společnost zatím vystupovat na trhu jako Tech Data – A TD SYNNEX Company, zatímco na japonském trhu již operuje pod značkou TD SYNNEX. Přestože v regionu APAC v současné době Tech Data oficiálně svůj název nezmění, bude mít stejný přístup ke globálním zdrojům TD SYNNEX, jako firmy v ostatních oblastech.

Více informací a nejnovější zprávy o společnosti TD SYNNEX najdete na našich účtech na LinkedIn, Twitteru, FacebookuInstagramu.

O společnosti TD SYNNEX

Tech Data – A TD SYNNEX Company (NYSE: SNX) je předním globálním distributorem a agregátorem řešení pro ekosystém IT. Jsme inovativní partner, který pomáhá více než 150 000 zákazníkům ve více než 100 zemích maximalizovat hodnotu investic do technologií, prokazovat obchodní výsledky a otevírat růstové příležitosti. 22 000 spolupracovníků TD SYNNEX se sídlem v Clearwateru na Floridě a ve Fremontu v Kalifornii se věnuje spojování podmanivých IT produktů, služeb a řešení od více než 1 500 nejlepších dodavatelů technologií ve své třídě. Naše portfolio edge-to-cloud je ukotveno v dynamicky rostoucích technologických segmentech, včetně cloudu, kybernetické bezpečnosti, big data/analytiky, IoT, mobility a modelu „everything as a service“. Společnost TD SYNNEX se zavázala sloužit zákazníkům a komunitám. Věříme, že můžeme mít pozitivní dopad na obyvatele a naši planetu, protože záměrně jednáme jako zodpovědný člen společnosti. Usilujeme o to, abychom byli rozmanitým a inkluzivním zaměstnavatelem s příležitostmi pro talenty napříč IT ekosystémem. Pro více informací navštivte www.TDSYNNEX.com nebo nás sledujte na sociálních sítích Twitter, LinkedIn, Facebook a Instagram.