Nový televizor Philips The One je v prodeji na českém trhu

  • Koncept Philips The One představuje televizory s nejlepším poměrem cena/výkon
  • Nový LCD televizor The One pro rok 2022, série 8807, zaručuje vynikající kvalitu reprodukce díky kombinaci 5. generace obrazového procesoru P5 a kvalitního LCD panelu WCG s frekvencí 120 Hz
  • Televizor je ideální i pro konzolové hráče díky HDMI 2.1 E-Arc, podpoře 4K 120Hz VRR plus kompatibilitě Freesync™ Premium
  • The One podporuje technologii DTS Play-Fi pro snadné bezdrátové připojení Wi-Fi reproduktorů a vytvoření domácího kina dle libosti
  • Na výběr je široká nabídka velikostí – 43″, 50″, 55″, 65″, 75″ a poprvé také 86″
  • K dispozici bude za atraktivní cenu od 15 990 Kč.

Praha, 18. října 2022 – Společnost Philips TV & Sound spustila prodej letošní řady televizorů The One, série 8807, na českém trhu. The One již tradičně nabízí zákazníkům ten nejlepší poměr cena/výkon. Je tak vhodný pro široké publikum, které chce velmi kvalitní přístroj s nejžádanějšími funkcemi za skvělou cenu. Tyto televizory zaujmou novým 120Hz 4K panelem, obrazovým procesorem P5, třístranným Ambilightem a podporou HDR a Dolby Atmos.

Kvalitní obraz

Vynikající kvalitu obrazu zajišťuje 4K 120Hz LCD panel a 5. generace obrazového procesoru P5 s vysoce kvalitním širokým barevným gamutem. Patentovaný obrazový procesor Philips P5 dokáže vylepšit výsledný obraz z jakéhokoli zdroje. Díky podpoře HDR je dále možné vychutnat si úžasný kontrast s vysokými detaily, ať už se jedná o temně tmavé nebo naopak velmi světlé scény. Velkorysá podpora formátů zahrnuje HLG, Dolby Vision, HDR10 i HDR10+.

Jednoduše chytrý zvuk

Řada Philips The One disponuje 20W zvukovým systémem. Model podporuje také speciální bezdrátovou technologií DTS Play-Fi. Ta přenáší zvuk ve vysokém rozlišení s téměř nulovým zpožděním do více zařízení po celém domě nebo bytě. Připojení k soundbaru, dalším reproduktorům nebo subwooferu je tak velmi snadné, a především bez drátů. Televizory dále podporují prostorový zvuk ve formátu Dolby Atmos, který dokonale dotvoří atmosféru při sledování filmů a seriálů.

Ještě lepší zvuk zajišťuje funkce Kalibrace zvuku v místnosti. Tato nová funkce dokáže analyzovat velikost prostoru a jaké druhy nábytku a dekorace jsou v místnosti. Po tomto úvodním testu televizor Philips použije to nejlepší nastavení zvuku pro akustiku konkrétní místnosti.

Výhody pro hráče

Televizor představuje ideálního společníka také pro konzolové hráče. Herní výkon je vynikající díky podpoře HDMI 2.1 včetně e-ARC, VRR podpory pro 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s, plus kompatibility s FreeSync™ Premium a režimu Auto-Low-Latency.

Prodleva mezi vstupem a výstupem (input lag, neboli rychlost reakce televizoru na daný impuls nebo změnu) je pouhých 10 ms. Nový herní panel na obrazovce poskytuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku prostřednictvím zjednodušené nabídky, která umožňuje rychlou kontrolu nebo úpravu herních nastavení přímo během hraní. Hráči mohou také snadno zapnout zaměřovač pro střílečky z vlastního pohledu, změnit, teplotu barev, výstup zvuku nebo funkci Ambilightu.

Stylový design

Televizor Philips nabízí minimalistický stylový design s tenkým stříbrným rámečkem, který umožní ještě lepší interakci s třístranným systémem Ambilight, čímž zajistí pohlcující zážitek.

Spodní okraj řady je vybaven velmi úzkým a elegantním stříbrným rámečkem, který doplňuje tenký, šikmý středový stojan pro obrazovky s úhlopříčkami 43″ až 65″, zatímco modely 75″ a 86″ jsou vybaveny stříbrnými nožičkami.

Android TV 11

O chytré funkce se stará nejnovější operační systém Android TV 11, který nabízí svižné a intuitivní rozhraní, včetně vestavěného asistenta Google ovládaného prostřednictvím funkce Push to talk na dálkovém ovladači a kompatibility s Alexou.

Fotografie ke stažení zde: https://tpvision.datadwell.com/share/BVQcVsiilL/ananke

O společnosti TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) je společnost registrovaná v Nizozemsku se sídlem v Amsterdamu. Stoprocentním vlastníkem společnosti TP Vision je skupina TPV Technology Limited (TPV), světový lídr ve výrobě monitorů a televizorů.

Společnost TP Vision je klíčovým hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na audiovizuální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty pod značkou Koninklijke Philips po celém světě. V TP Vision spojujeme silnou značku Philips s vlastním produktovým vývojem a tvorbou designu, obchodní strategií a průmyslovými zkušenostmi TPV. Naší vizí je vytvářet produkty, které spotřebitelům poskytnou prvotřídní zvukový i vizuální zážitek.

Fotografie ve vysokém rozlišení naleznete na: http://tpvision.com/image-library.

Další materiály, fotografie a videa naleznete na: http://www.tpvision.com/press-room.html.

Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate 
Instagram: https://instagram.com/philipstvs