TP-Link Deco X50-4G: Meshový systém pro dokonalé a rychlé internetové připojení kdykoliv a kdekoliv

Česká republika, Praha – 22. listopadu 2022 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje nový meshový systém Deco X50-4G pro chytré domácnosti s připojením 4G LTE. Ten bravurně zvládne vytvořit Wi-Fi síť a pokrýt mobilním internetem i tu nejodlehlejší domácnost nebo firmu.

Nadstandardní rychlost a dokonalé pokrytí
Silný Wi-Fi signál v každém koutě domova či firmy není samozřejmostí. S jednotkou Deco X50-4G lze tento nedostatek jednoduše napravit, aniž by bylo potřeba kabelů. Výkonná 4G brána společně s Wi-Fi 6 rychlostí 2 402 Mbit/s (5 GHz) a 574 Mbit/s (2,4 GHz) celoplošně pokryje požadovaný prostor. Technologie TP-Link Mesh umožňuje snadné sdílení 4G internetového připojení a zaručuje perfektní signál tam, kde je třeba. K tomu stačí pouze SIM karta mobilního operátora s vhodným 4G tarifem.

Mesh systém TP-Link Deco X50-4G disponuje vyspělými funkcemi, které zajistí ideální Wi-Fi pokrytí. To bude přímo přizpůsobeno konkrétním potřebám vaší domácnosti či firmy.

Systém Deco X50-4G s podporou technologie 4G Cat6 s příchozí rychlostí internetu až 300 Mbit/s a technologie Wi-Fi 6 s rychlostmi až 3 Gbit/s umožňuje neomezené používání internetu. Bez problémů tak lze pracovat s aplikacemi s velkou datovou spotřebou, sledovat filmy v Ultra HD kvalitě, hrát hry online či uskutečňovat nerušené videohovory.

Internet vždy a všude
Wi-Fi Mesh systém Deco X50-4G představuje moderní připojení, které umožňuje užívat internet i tam, kde to dosud bylo problematické – na chatách, chalupách, farmách či ve skladech. Jednotka zajišťuje bezproblémovou instalaci a dobře propustnou síť, díky níž lze vysokorychlostní internet používat prakticky neomezeně na více zařízeních, kterých může být připojeno až 150. Pro dokonalé pokrytí větších prostorů je možné umístit více spolupracujících jednotek, přičemž jedna zajistí signál až na 250 metrů čtverečných. Pak se uživatelův mobilní telefon, notebook nebo tablet automaticky a bez prodlev připojí k nejrychlejší dostupné jednotce.

Kompatibilita a jednoduché nastavení
Výhodou takového řešení je také fakt, že jsou spolu veškeré jednotky Deco kompatibilní, takže lze stávající síť rozšiřovat a spravovat přes mobilní aplikaci Deco. Aplikace je dostupná v češtině i slovenštině a s její pomocí uživatelé bez problémů zvládnou nastavení krok za krokem.  

Vlajková loď
Alternativně lze pro velké prostory využít nového systému Deco XE75 Pro složeného ze tří jednotek, které pokryjí až 670 metrů čtverečných. Systém pracuje na Wi-Fi 6E, dosahuje gigabitových rychlostí a zvládne připojení až pro dvě stovky přístrojů současně.

Silné zabezpečení
Standardem modelů od TP-Linku je silná úroveň zabezpečení prostřednictvím technologie TP-Link HomeShield. Ta přináší vyspělé funkce pro ochranu sítě a internetu věcí. K těm patří ochrana sítě, rodičovská kontrola či technologie QoS (Quality of Service).

Klíčové vlastnosti Deco X50-4G:

  • Stabilní a rychlé 4G+ připojení všude tam, kde je potřeba, poskytuje pokrytí signálem Wi-Fi 6 s technologií Mesh.
  • Dvoupásmová Wi-Fi síť s technologií Wi-Fi 6 a rychlostí 2 402 Mbit/s (5 GHz) a 574 Mbit/s (2,4 GHz).
  • Plynulé přepínání mezi jednotkami při pohybu připojeného zařízení.
  • Ultra nízká latence s rychlejší odezvou během videohovorů nebo online her.
  • 3 gigabitové porty v jedné jednotce.
  • Perfektní zabezpečení sítě prostřednictvím technologie TP-Link HomeShield.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x50-4g/

Fotografie produktu jsou k dispozici zde:
https://flic.kr/s/aHBqjAgi4y 

O společnosti TP-Link
TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 4G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.
Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103.