Zlín ožil, v ulicích se bavilo přes 15 tisíc lidí

Přes 15 tisíc návštěvníků vyrazilo o uplynulém víkendu do ulic, aby oslavili začátek prázdnin na největším zlínském pouličním festivalu Zlín žije.  Program se konal na pěti scénách a nabídl zábavu všem generacím. Tvořili ho z 90 procent muzikanti z regionu a zlínské neziskové organizace a komunity. Třešničkou na dortu bylo vystoupení PSH, Korben Dallas, Dana Bárty nebo Barbory Polákové – hit Nafrněná spolu s ní zpíval celý Sad Svobody. Do programu se zapojilo i Městské divadlo Zlín a Filharmonie Bohuslava Martinů. 

Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).