PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA (28. března 2013) – Acer oznámil dostupnost řady H projektorů Acer, kam patří modely H9501BD, H7532BD, H6510BD a H5370BD. Všechny jsou navrženy tak, aby vás vtáhly do světa vzrušující zábavy. Působivé 3D filmy a hry, projekce filmů ve kvalitě, jakou znáte z kina a výjimečné podání barev. To všechno dělá z řady H to pravé pro všechny multimediální scénáře a pro filmové i herní nadšence. (TZ)
S projektory Acer H přidáte domácí zábavě další rozměr, který vás naprosto pohltí do děje. Všechny modely těchto projektorů podporují populární 3D technologie, jako je Blu-ray™ 3D, DLP® 3D nebo NVIDIA® 3DTV Play™. Abyste se naprosto ponořili do hry nebo do děje filmu a využili vylepšená stereoskopická multimédia, stačí jen připojit Blu-ray™ přehrávač, konzoli nebo 3D PC přes HDMI 3D, DLP® 3D kit nebo software NVIDIA® 3DTV Play™. S projektory Acer H nemusíte jen sledovat filmy nebo hrát hry. Prožijte je naplno!
Navíc mohou projektory řady H převést jakékoliv video, fotku nebo hru do úžasného 3D zážitku. Jsou vybaveny technologií Acer 2D-to-3D, které automaticky převádí do 3D jakýkoliv obrázek nebo video signál, který prochází přes port HDMI®. Je to neuvěřitelné jednoduché! Není třeba instalovat další software. Stačí jen přejít do menu projektoru, funkci zapnout a už si jen vychutnávat fotografie nebo videa z dětství ve třech rozměrech. Také vaše staré hry získají díky technologii Acer 2D-to-3D zcela novou podobu.
Vedle nativního HD nebo Full HD rozlišení nabídnou tyto projektory HDMI® připojení s podporou unikátní technologie MHL™ pro bezdrátová a další přenosná zařízení. Díky tomu projektory poskytují bezproblémovou konektivitu, zatímco funkce True 24p zajistí velkolepou podívanou jako v kinosále.
Přední technologie, jejíž úkolem je nové definování obrazové kvality, zajistí u řady Acer H vynikající vizuální zážitky, ať už sledujete filmy, sportovní události, nebo hrajete hry. Neuvěřitelně živý obraz se zlepšeným kontrastem a vyšším jasem – tyto projektory se postarají o posunutí zážitků z domácího kina na zcela novou úroveň.
Cena, dostupnost a záruka
Řada projektorů Acer H bude dostupná v Evropě, na Středním východě a v Africe od začátku dubna.
Ceny* začínají na: H5370BD 14 590Kč, H6510BD 21 590Kč, H7532BD 23 890Kč,
*Odhadovaná cena. Aktuální se může lišit.
****
O společnosti Acer
Společnost Acer byla založena už v roce 1976 a zabývá se informačními a komunikačními technologiemi. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Ekologicky úsporný dodavatelský řetězec Aceru přináší produkty šetrné k životnímu prostředí – počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranicemi možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, která zaměstnává 8 000 lidí, je třetí největší firmou na světě vyrábějící notebooky (IDC 2012) a v roce 2011 dosáhly její tržby 15,7 miliard amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.