Ericsson na veletrhu CES 2017: 5G mění způsob, jakým žijeme a pracujeme
Ericsson (NASDAQ: ERIC) pospojoval nejnovější technologické inovace a jejich závislosti na infrastruktuře na největším světovém veletrhu spotřební elektroniky – CES 2017 v Las Vegas v Nevadě, který se konal od 5. do 8. ledna 2017. V návaznosti na téma veletrhu “Udělejme 5G realitou” společnost Ericsson účastníkům ukázala, jak sítě, média a IT pracují na permanentním zlepšování našeho každodenního života a práce. (TZ)