Reproduktor Logitech UE s funkcí AirPlay osvobodí vaši hudbu a nabídne snadné streamování
FREMONT, Kalifornie — 27. března 2012 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila reproduktorový systém Logitech® UE™ Air Speaker s funkcí AirPlay® od společnosti Apple. Nyní můžete streamovat hudbu bez komprese z iTunes nebo z iPhonu, iPadu či iPodu touch, které jsou připojené k vaší domácí Wi-Fi® síti, do reproduktoru Logitech UE, jenž díky duálním tweeterům a wooferům nabízí vysoce kvalitní poslech s plným a bohatým zvukem. (TZ)