Manažerská Nokia E7 – nástupce legendárního komunikátoru je tu

Od zítřejšího rána se v České republice začíná prodávat dlouho očekávaná špičková Nokia E7 – nekompromisní manažerský smartphone.

S integrovanou podporou pro Microsoft Exchange ActiveSync nabízí Nokia E7 přímý a bezpečný přístup k firemním poštovním schránkám i dalším aplikacím v reálném čase. Se 4“ dotykovou obrazovkou s technologií Nokia ClearBlack pro snazší čitelnost displeje ve venkovních prostorech a díky své plnohodnotné QWERTY klávesnici, je Nokia E7 ideálním modelem pro business uživatele, kteří potřebují pracovat s dokumenty, upravovat tabulky nebo prohlížet a editovat prezentace. Navíc je pro něj dostupná i série korporátních bezpečnostních řešení, s nimiž nemusejí mít firmy obavu o bezpečnost svých dat. (TZ)

Klíčové funkce Nokia E7:

  • Snadný přístup k firemnímu i soukromému e-mailu
  • Vytváření, editace a sdílení dokumentů Office a prohlížení PDF dokumentů v aplikaci Adobe Reader
  • Rychlý a bezpečný přístup k intranetu s vestavěnou podporou pro VPN
  • 8 megapixelový fotoaparát s duálním LED bleskem a videokamerou s podporou HD videa
  • Integrované rozhraní HDMI pro prohlížení souborů, videí a fotografií na velké obrazovce
  • 16 GB integrované paměti
  • Podpora pro USB On-The-Go, díky které lze snadno přenášet soubory mezi USB flash pamětí a telefonem

Manažerská Nokia E7 nabízí přímý a bezpečný přístup v reálném čase k e-mailu, kalendáři, kontaktům, úkolům a firemnímu adresáři prostřednictvím serveru Microsoft Exchange a aplikaci Office Communicator Mobile vyvinutou společností Microsoft, která umožňuje využít služeb instant messaging a prezence přímo v mobilním telefonu.

Obsah šitý na míru manažerům

Ve výčtu důležitých funkcí Nokia E7 nesmí chybět atraktivní software. Vedle profesionálního poštovního klienta, který nabízí push synchronizaci nejen s poštovními účty na Microsoft Exchange Serveru, ale také s účty na IBM Lotus Domino Serveru, Gmailu či Windows Live Hotmail, zde uživatelé naleznou také přímou podporu pro VPN přístup a řadu lokálních business aplikací, které jsou zdarma k dispozici přes Ovi Obchod. Nedílnou součástí výbavy manažerského telefonu Nokia E7 je bezesporu ekonomické zpravodajství. Kromě globálně dostupného ekonomického zpravodajství od předních zpravodajských společností jako CNN či Bloomberg jsou českým manažerům k dispozici lokální aplikace. Nejen ekonomické zpravodajství televizního kanálu ČT24, které je možné sledovat živě přímo z mobilního telefonu. V oblasti telefonní, SMS a MMS komunikace manažeři určitě ocení českou aplikaci Black & White Guard, která umožňuje skrýt veškerou komunikaci s vybranými telefonními čísly a ochránit tak všechny vyměněné zprávy, ale i údaje o hovorech s těmito čísly prostřednictvím hesla.

Díky společnosti Patria Online získají čeští manažeři přímo ze svého telefonu Nokia E7 přístup k lokálnímu zpravodajství Bloomberg a dalším informacím pro investory. Portál Peníze.cz nabídne informace a rady pro soukromé investování i ekonomické řízení chodu domácnosti. Na obou aplikacích se intenzivně pracuje, Ovi Obchod je nabídne ke stažení během několika málo týdnů. Při cestách na obchodní jednání pak majitele Nokia E7 určitě potěší aplikace Ovi Mapy, která obsahuje nejen nejaktuálnější detailní mapové podklady ČR a dalších 170 států světa, ale nabízí také přímý online přístup k recenzím restaurací, kaváren a hotelů i potřebné kontakty k provedení rezervací.

Kromě práce umí být ale Nokia E7 také skvělým společníkem pro volný čas. Nabízí totiž veškerou potřebnou multimediální výbavu i pokročilý multimediální přehrávač, který ve spojení se standardním 3,5 mm jack konektorem umožní manažerům zkrátit si dlouhé cestování poslechem hudby nebo sledováním filmů.

Aplikace CNN: http://store.ovi.com/content/27767

Aplikace Bloomberg: http://store.ovi.com/content/9712

Aplikace ČT 24 Live: http://store.ovi.com/content/103675

Aplikace Black & White Guard: http://store.ovi.com/content/2862

Produktové info: http://www.nokia.cz/produkty/telefony/nokia-e7

Facebook Nokia ČR: http://www.facebook.com/nokia.cz

Twitter Nokia ČR: http://twitter.com/nokia_CZ

O společnosti Nokia

Společnost Nokia podporuje vzájemnou komunikaci a spojování lidí.  Kombinuje pokročilé technologie s personalizovanými službami, které umožňují lidem zůstat blízko tomu, na čem jim záleží. Každý den se více než 1,2 miliardy lidí navzájem spojuje prostřednictvím zařízení od společnosti Nokia –  od mobilních telefonů, přes pokročilé chytré telefony až po vysoce výkonné mobilní počítače. V současné době společnost Nokia prostřednictvím portálu Ovi (www.ovi.com)  integruje své přístroje s inovativními službami, jako jsou hudba, mapy, aplikace, e-mail a mnohé další. Dceřiná společnost NAVTEQ je celosvětovým lídrem v oblasti digitálních map a navigačních služeb a společnost Nokia Siemens Networks je globálním poskytovatelem vybavení, služeb a řešení pro komunikační sítě.