MITON CZ – MovieZone v novém

Po více než pěti letech provozu má filmový web MovieZone.cz novou podobu a nové funkce.   Chtěli jsme se posunout o pár let dopředu a přitom neustupovat všem cukrátkům, která  nabízejí současné webdesignové trendy. Jsme pořád temná strana síly a největší filmový magazín v ČR. (TZ)

Už v době projektu TrailerZone.cz (2003-2005) se kolem projektu soustředila silná komunita lidí,  kteří mají film zažraný pod kůží. YouTube tenkrát zdaleka nebylo tak všehoschopné, filmové  trailery byly nedostatkové zboží, a tak bylo možné, aby partě kluků vyrostl z nuly slušně navštěvovaný web.

Trvalo jen necelé dva roky, kdy začala být škatulka trailerů příliš úzká a v roce 2005 vznikl
MovieZone.cz, už tehdy plnohodnotný filmový web postavený na redakci a lidech, které baví  filmy bez škatulek a snobství.

Díky tomu, že vydavatelské šachy pohřbily v podstatě všechny zavedené české filmové časopisy,  mohl MovieZone.cz růst a za posledních pět let se stát nejčtenějším českým filmovým  magazínem.  Máme radost i z rostoucí konkurence a z trvalého zájmu lidí o filmy.

Na letošní rok chystáme řadu novinek a začínáme kompletním redesignem webu. Zaměřili jsme  se na zvýrazňování toho dobrého, co dělá MovieZone.cz takovou, jaká je: kvalitní redakční obsah,  diskuze, aktuálnost. Zároveň jsme chtěli jít jinou cestou než jakou jdou všechny moderní weby a  pomalu splývají v jednu uniformní masu. Jsme temná strana síly a náš čas přichází.

ODKAZY:

  • domovská stránka: http://www.moviezone.cz/
  • stručná historie MovieZone: http://www.moviezone.cz/clanek/17753-autobiografie-od-trailerzone-k-peti-rokum-mz/
  • galerie redesignu: http://*ic.kr/s/aHsjue3BkB/