VanCo.net jediným autorizovaným distributorem mikrovlnných spojů RACOM

obchodní spolupráce společností RACOM, významného světového výrobce bezdrátových technologií, a VanCo.net zahrnuje distribuci bezdrátových spojů RACOM RAy, jejich certifikovanou výstavbu, záruční i pozáruční servis, nepřetržitý dohled a pravidelná školení.   (TZ)

„Mikrovlnné spoje RACOM jsou výjimečné zejména díky kombinaci jedinečných technologických parametrů, důmyslného mechanického provedení  a důsledné výstupní kontroly. Produkty s přehledem dovolují srovnání se světovou konkurencí. Vzájemné spolupráce se společností RACOM si proto velice vážíme a  je nám potěšením rozšířit takto portfolio našich produktů a služeb pro velké telekomunikační operátory, ale i segment menších ISP,“ říká Milan Vonšík, obchodní ředitel společnosti VanCo.net.

Mikrovlnná pojítka RACOM splňují veškeré evropské i české normy a představují mimořádně efektivní řešení zejména pro poskytovatele internetové konektivity a v aplikacích systémové integrace. Mezi hlavní výhody patří garantovaná datová propustnost, snadná instalace díky full outdoor provedení, propracované uživatelské rozhraní a především vysoká provozní spolehlivost.

„Společnost VanCo.net je pro nás, vzhledem k dlouholeté tradici na českém trhu a orientaci na zákazníky z ISP/TELCO segmentu, ideálním partnerem pro realizaci našich obchodních aktivit. Díky dosavadním výborným zkušenostem z naší spolupráce můžeme nyní veškerou činnost soustředit na výzkum a vývoj nových produktů,“ dodává Jiří Bardoň, obchodní ředitel společnosti RACOM.

Nejvýznamnější distribuční kanál společnosti VanCo.net představuje internetový obchod        www.wifi-shop.cz, který nyní přináší limitovanou speciální nabídku. Při pořízení spojů značky RACOM získají zákazníci možnost financování bez navýšení, bezplatnou certifikovanou instalaci a plné servisní zajištění.

O společnosti VanCo.net, s. r. o.

Společnost VanCo.net vznikla v roce 1999 a její činnost je zaměřena především na výstavbu a servis mikrovlnných spojů a sítí BWA, akviziční činnost, outsourcing dohledu a správy telekomunikačních sítí a vlastní velkoobchodní a maloobchodní činnost. Od roku 2003 provozuje internetový obchod         wifishop.cz, který je jedním z nestarších specializovaných internetových obchodů v ČR. Prostřednictvím internetového prodeje wifishop.cz nabízí kompletní sortiment komponent a instalačního příslušenství pro výstavbu bezdrátových sítí. Prodej je zaměřen jak na koncového zákazníka, tak ISP a velkoobchodní partnery. Důraz je kladen především na zákaznickou podporu a  kvalitní servis.

Kompletní nabídku výrobků prodávaných společností VanCo.net prostřednictvím internetového obchodu naleznete na adrese http://www.wifi-shop.cz/ .

O společnosti Racom s. r. o.

RACOM je česká soukromá společnost, která byla založena v roce 1989. Zabývá se vývojem a výrobou zařízení pro přenos dat a především rádiových modemů a mikrovlnných spojů.

RACOM představuje moderní výrobní společnost s vlastním technologickým střediskem pro SMT a smíšenou montáž, dceřinou společností RACOM SLOVENSKO a rozsáhlou sítí mezinárodních partnerů, kteří zajišťují export největší části výroby.

V roce 2009 rozšířila společnost RACOM své portfolio o nový segment, a to point-to-point  mikrovlnné spoje. RAy, vysokorychlostní p-t-p bridge, byl vyvinut na základě zkušeností RACOMu s budováním datových sítí po celém světě a představuje v daném segmentu technologickou špičku.