The Sims 3 Hrátky osudu v prodeji

Začněte provádět pořádné rošťárny! Divize EA Play společnosti Electronic Arts uvádí na český a slovenský trh rozšíření The Sims™ 3 Hrátky osudu* pro nejprodávanější titul na PC roku 2009* The Sims 3. The Sims 3 Hrátky osudu umožní hráčům prožívat dějově dosud nejbohatší příběhy, které začínají v dětství plném her a výplodů fantazie, pokračují bouřlivými léty dospívání a vstupem do dospělosti uzavřením manželství a vrcholí krizemi středního věku a spokojeným stářím. Ať už hráči dávají přednost stavění domů, zaznamenávání významných životních okamžiků, provádění zlomyslných experimentů nebo důslednému plnění celoživotních přání, čekají na ně nové herní funkce, moodlety či předměty, které mají pro každou fázi života specifickou podobu. (TZ)

„Rozšíření The Sims 3 Hrátky osudu nám dává příležitost významně rozšířit každou fázi života a umožnit tak hráčům prožít mnohem více výjimečných životních momentů,“ uvedl Scott Evans, generální manažer studia The Sims společnosti EA. „Od hravého a kreativitou prodchnutého dětství přes období puberty, kdy to s člověkem takzvaně „mlátí“, až po rozlučku se svobodou a uzavření sňatku na prahu skutečné dospělosti jsme chtěli hráčům dát do ruky takové množství funkcí a prostředků, s jejichž pomocí mohou nyní vyprávět neskutečně bohaté příběhy simíků v každém věku.“

Rozšíření The Sims 3 Hrátky osudu nabídne hráčům vše od různých druhů oslav až po nová životní dramata, během nichž budou moci dát volný průchod kreativitě při ovládání simíků. Na začátku se octnou v dětském světě nekonečné představivosti, kde na ně čekají hodiny tance, provádění lumpáren s imaginárními kamarády nebo malá velká dobrodružství v domečcích v koruně stromu ve třech tématických podobách: kosmická loď, dřevěná chata či princeznin zámek. Poté se jejich pozornost přesune k bouřlivým létům dospívání, provázených zlomyslným nastražováním pastí na záchodě, barvením vlasů nebo zvoněním na zvonky sousedů, soupeřením o titul královny či krále závěrečného školního plesu anebo divokými domácími večírky, když rodiče vytáhnou paty z domu.

Poznají také nové kreativní možnosti se zbrusu novou sadou pro amatérské chemiky, při jejímž používání to ovšem bude chtít trochu opatrnosti, jinak se simík promění v ducha. V dospělosti si pak simíci budou moci dosyta vychutnávat svobody. Mohou vymetat, či sami pořádat rozlučkové večírky se svobodou, plánovat fantastické svatby a potýkat se s krizemi středního věku, během nichž dojde na změnu image, účesu a tak podobně. The Sims 3 Hrátky osudu obohatí životy simíků o nové možnost a aktivity a učiní je mnohem zajímavějšími. Pomocí kamery ve hře budou sledovat a zachycovat důležité okamžiky života simíků a pomocí nového systému paměti nahrávat a sdílet jejich vzpomínky na stránkách portálu www.TheSims3.com či sociální sítě Facebook***.

Další informace o titulech The Sims 3 Hrátky osudu a The Sims 3 naleznete na oficiálních stránkách www.TheSims3.com. The Sims 3 Hrátky osudu ve verzi pro PC/Mac s věkovým hodnocením PEGI 12+ vyvinulo studio EA The Sims. Dění okolo The Sims 3 můžete sledovat i na oficiální česko-slovenské komunitní stránce na Facebooku na http://www.facebook.com/sims3czsk.

*Pro hraní je vyžadována hra The Sims 3 pro PC/MAC.

**Podle údajů NPD pro Severní Ameriku a Evropu, Chart-track UK, Gfk France, Gfk Spain, Gfk-MCC Germany a interní odhadů EA.

*** Platí podmínky a omezení. Podrobnosti na zadní straně obalu.

O The Sims

Série The Sims slaví od své premiéry v únoru 2000 k dnešnímu dni neuvěřitelných 125 miliónů prodaných kopií. Její tituly byly v minulých sedmi letech přeloženy do 22 různých jazyků, prodávají se v 60 zemích světa a rychle se staly univerzálním herním a kulturním fenoménem. The Sims 3 se od jejich vydání v červnu 2009 prodalo ve verzi pro PC/MAC více než 4,5 miliónu kusů, což z nich učinilo komerčně nejúspěšnější hru pro PC roku 2009 v Evropě a Severní Americe. Zájem fanoušků dokládá více než 180 miliónů stažení uživateli vytvořeného obsahu, který mj. zahrnuje simíky, domy a další příběhy. Komunitní stránky The Sims3 na www.thesims3.com uvítají každý měsíc šest miliónů unikátních návštěvníků, zaznamenají na 260 stažení obsahu každou minutu, k dnešnímu dni na ně lidé nahráli na 3 milióny položek a každou hodinu zde přibude 13 videí. Sponzorovaný kanál The Sims 3 na serveru YouTube má ve své kategorii nejvyšší počet odběratelů (42 tisíc) a celkově patří mezi 5 nejsledovanějších (téměř 37 miliónů shlédnutých videoklipů). Na oficiálních stránkách The Sims 3 www.thesims3.com najdete kompletní přehled tvorby hráčů. Adresa oficiálního kanálu The Sims na YouTube je http://www.youtube.com/user/TheSims.

O Electronic Arts

Electronic Arts Inc. (EA) je globálním lídrem na poli digitální interaktivní zábavy. Jednotlivá vydavatelství společností pod mnoha značkami publikují a distribuují jak fyzická média, tak i onlinový obsah a služby pro konzole, osobní počítače, mobilní telefony a tablety. Společnost EA má více než 100 miliónů registrovaných hráčů a působí v 75 zemích světa.

Ve fiskálním roce 2011 ohlásila společnost EA se sídlem v kalifornském Redwood City tržby ve výši 3,6 miliardy USD. Všeobecně je uznávána jako přední producent kriticky vysoce hodnocených a kvalitních licencovaných herních sérií, jako jsou například The Sims™, Madden NFL, FIFA, Need for Speed™, Battlefield nebo Mass Effect™. Další informace o společnosti naleznete na oficiálních webových stránkách http://www.ea.com/cz.

Tagged