Kooperativní akce Overstrike pro čtyři hráče!

Tajemná organizace hrozí ovládnutím světa a jak už to tak bývá, je tu jen jediný tým, který ji dokáže zastavit – jmenuje se Overstrike 9. Společnost Electronic Arts dnes na tiskové konferenci na výstavě Electronic Entertainment Expo (E3) oznámila s nezávislým vývojářským studiem Insomniac Games (autoři herních sérií Ratchet & Clank™ a Resistance™) první podrobnosti o očekávané hře Overstrike. (TZ)

Ta v sobě kombinuje posedlost vývojářů Insomniacu imaginárními zbraněmi s komplexním a inteligentním příběhem, přičemž žánrově se jedná o kooperativní akci pro čtyři hráče v rámci elitního týmu agentů Overstrike 9. Tým se skládá z bývalého žoldáka, profesionální zlodějky, nadějné mladé vědkyně a špičkového detektiva a jeho členové jsou ve své organizaci považováni za odpadlíky. Jsou nicméně těmi jedinými, kdo se dokáže vypořádat s globální teroristickou hrozbou a plány na vyhlazení lidstva. Overstrike 9 používá smrtící týmovou taktiku a arzenál technicky výjimečných zbraní a vybavení k infiltraci a zničení nepřátelských základen. Overstrike je prvním multiplatformovým titulem studia Insomniac, konkrétně pro videoherní a zábavní systém Xbox 360® a počítačový zábavní systém PlayStation®3.

„Overstrike představuje originální mix vlastností a funkcí, které jsou již dlouho pro Insomniac velmi typické: technicky vyspělé hračky, akcí našlapaný herní systém, výrazné postavy, to vše zasazeno do záhadného, ale rovněž humorného prostředí,“ uvedl Ted Price, zakladatel a ředitel Insomniac Games. „Jelikož jde o naši první hru pro více platforem, těší nás dvojnásobně, že se můžeme představit úplně novému publiku, které možná naše předchozí hry ještě nezná.“

Overstrike vyjde ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360® a počítačový zábavní systém PlayStation®3.  Další informace o Insomniac Games a titulu Overstrike najdete na www.overstrikegame.com.

O Insomniac Games

Insomniac Games je nezávislé vývojové studio, které již více než 17 let tvoří vysoce úspěšné hry pro konzole PlayStation. Studio má na kontě velmi známé herní série Spyro the Dragon, Ratchet & Clank a Resistance, jichž se na celém světě prodalo více než 35 miliónů. V lednu 2009 otevřelo studio Insomniac pobočku v Durhamu v Severní Karolíně a svěřilo práci na titulu Ratchet & Clank ™: All 4 One. Další informace o studio Insomniac a jeho pobočkách http://www.insomniacgames.com.

O Electronic Arts

Electronic Arts Inc. (EA) je globálním lídrem na poli digitální interaktivní zábavy. Jednotlivá vydavatelství společností pod mnoha značkami publikují a distribuují jak fyzická média, tak i onlinový obsah a služby pro konzole, osobní počítače, mobilní telefony a tablety. Společnost EA má více než 100 miliónů registrovaných hráčů a působí v 75 zemích světa.

Ve fiskálním roce 2011 ohlásila společnost EA se sídlem v kalifornském Redwood City tržby ve výši 3,6 miliardy USD. Všeobecně je uznávána jako přední producent kriticky vysoce hodnocených a kvalitních licencovaných herních sérií, jako jsou například The Sims™, Madden NFL, FIFA, Need for Speed™, Battlefield nebo Mass Effect™. Další informace o společnosti naleznete na oficiálních webových stránkách http://www.ea.com/cz.

The Sims and Need for Speed are trademarks of Electronic Arts Inc. Mass Effect is a trademark of EA International (Studio and Publishing) Ltd.  John Madden, NFL and FIFA are the property of their respective owners and used with permission. PlayStation” is a trademark of Sony Computer Entertainment Inc.  Xbox 360 is a trademark of the Microsoft group of companies. Overstrike is a trademark of Insomniac Games, Inc.

Tagged