Nový způsob hraní s EA SPORTS Football Club

Společnost Electronic Arts dnes oznámila novou službu* EA SPORTS™ Football Club, která spojí fotbalové fanoušky z celého světa a zapojí je do obrovské onlinové FIFA komunity. EA SPORTS Football Club – srdce FIFA 12 – propojuje hráče v reálném fotbalovém světě, neustále je zásobuje novým obsahem, umožňuje lidem podporovat jejich oblíbené kluby během skutečných akcí, kontaktovat přátele a soutěžit s  milióny hráčů kdekoli na světě. (TZ)

„EA SPORTS Football Club je nový společenský fenomén, díky němuž se fotbaloví fanoušci spojí dohromady, budou se společně bavit a soutěžit jako nikdy předtím,“ řekl Matt Bilbey, viceprezident a generální manažer série FIFA. EA SPORTS Football Club umožní fanouškům a hráčům FIFA 12 sledovat neustále se měnící statusy, pořadí a postupy ve hře. Vůbec poprvé se úplně vše odehrává přímo v EA SPORTS FIFA 12 a soutěže s přáteli včetně jejich hodnocení mají vždy význam. Počítá se každý zápas kdykoli v průběhu sezóny a vítězství přinášejí zkušenostní body i vylepšení vašeho statusu. Úspěchy či neúspěchy přátel, vývoj jednotlivých soutěží a statusy soupeřů lze sledovat na portálu easportsfootball.com. Sdílení a porovnávání výsledků pak umožňuje propojení se sociálními sítěmi, například Facebookem.

EA SPORTS Football Club rovněž podporuje oddanost fanoušků k jejich oblíbenému klubu prostřednictvím funkce Support Your Club (Podporuj svůj klub), která představuje jakýsi středobod EA SPORTS Football Club. Zde fanoušci reprezentují svůj tým a v ligové tabulce Support Your Club mohou za získané body posunout svůj klub výše v pořadí nebo ho zachránit před sestupem. Virtuální ligové tabulky se každý týden smažou a vzniknou nové výzvy.

Fanoušci budou s fotbalem svázáni více než kdykoli předtím. Příběhy z reálného světa ovlivní vývoj v EA SPORTS Football Club a hra tak bude neustále aktuální. Na hráče čeká možnost znovu si zahrát skutečné fotbalové zápasy v rámci různých výzev a EA SPORTS Football Club bude neustále zásobován novým obsahem.

EA SPORTS Football Club bude k dispozici jako bezplatná služba pro FIFA 12 ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360®, počítačový zábavní systém PlayStation®3 a PC od letošního podzimu, kdy hra zamíří do prodeje.

Již nyní si můžete předobjednat FIFA 12 na stránce http://www.ea.com/cz/1/objednat-fifa-12. Aktuální novinky a podrobnosti o FIFA 12 přináší jednak oficiální stránky hry na easportsfootball.com nebo česko-slovenská komunitní stránka na sociální síti Facebook http://www.facebook.com/easports.czsk.

FIFA 12 vyjde celosvětově letos na podzim ve verzích pro PlayStation®3, Xbox 360®, Wii™, PC, PlayStation®2, Nintendo 3DS™, systém PSP® (PlayStation®Portable), iPhone®, iPad™ a iPod® touch. Další podrobnosti o funkcích a vlastnostech hry budou zveřejněny v následujících měsících. Hře dosud nebylo uděleno věkové hodnocení.

EA SPORTS™ je přední značkou v oblasti interaktivního sportovního softwaru na světě. Vycházejí pod ní komerčně nejúspěšnější videoherní série, v nichž nechybí přední interaktivní technologie, globální videoherní soutěže a nejmodernější digitální herní prvky. Značka EA SPORTS je branou k úžasným sportovním emocím v řadě špičkových simulací, jako jsou Madden NFL Football, fotbalová FIFA, hokejová NHL®, basketbalová NBA JAM, NCAA® Football, golfová Tiger Woods PGA TOUR®, boxerská Fight Night či fitnessová série EA SPORTS Active™.

* Podmínkou pro hraní je FIFA 12, připojení k internetu a souhlas se Zásadami ochrany osobních údajů EA a Podmínkami služeb EA.

O Electronic Arts

Electronic Arts Inc. (EA) je globálním lídrem na poli digitální interaktivní zábavy. Jednotlivá vydavatelství společností pod mnoha značkami publikují a distribuují jak fyzická média, tak i onlinový obsah a služby pro konzole, osobní počítače, mobilní telefony a tablety. Společnost EA má více než 100 miliónů registrovaných hráčů a působí v 75 zemích světa.

Ve fiskálním roce 2011 ohlásila společnost EA se sídlem v kalifornském Redwood City tržby ve výši 3,6 miliardy USD. Všeobecně je uznávána jako přední producent kriticky vysoce hodnocených a kvalitních licencovaných herních sérií, jako jsou například The Sims™, Madden NFL, FIFA, Need for Speed™, Battlefield nebo Mass Effect™. Další informace o společnosti naleznete na oficiálních webových stránkách http://www.ea.com/cz.

EA SPORTS, EA SPORTS Active, The Sims a Need for Speed jsou ochrannými známkami Electronic Arts Inc. Mass Effect je ochrannou známkou EA International (Studio and Publishing) Ltd. Ochranné známky John Madden, NFL, NCAA, Tiger Woods, PGA TOUR a FIFA jsou majetkem příslušných vlastníků a užity s jejich svolením.  „PlayStation“ a „PSP“ jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Sony Computer Entertainment Inc. Xbox 360 je ochrannou známkou skupiny společností Microsoft. Wii a Nintendo 3DS jsou ochrannými známkami společnosti Nintendo. iPad, iPod a iPod touch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc., registrovanými ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny ostatní známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Tagged