DnesNeboNikdy.cz jako jediný server pro hromadné nakupování vysílá své spoty na TV Óčko

V červnu započala spolupráce slevového portálu DnesNeboNikdy.cz s nejsledovanější hudební stanicí v Česku TV Óčko. Televize bude reklamní spoty serveru vysílat každý druhý den až do konce roku, celkem jejich počet dosáhne osmdesáti za týden. (TZ)

„TV Óčko jsme si vybrali, protože jde o médium, které stojí v centru pozornosti především mladého publika. Zejména pro tyto lidi, kteří jsou zvyklí denně používat internet, jsou určeny výhodné nabídky nejen na fitka, masáže či zajímavou restauraci, ale začínáme i nabízet specializované akce, jako jsou například výrazně levnější rekreační pobyty nebo půjčení luxusního kabrioletu Porsche Boxster  či dalšího automobilového hitu  Caterham 7 Roadsport,“ uvedl Lukáš Rippl, marketingový specialista portálu DnesNeboNikdy.cz.

DnesNeboNikdy.cz s novým vedením působí na českém trhu od 1. května 2011. Svým klientů nabízí možnost kolektivního nakupování a získání slevy od minimální výše 30 % až po 70 % na služby rozmanitého charakteru.

O DnesNeboNikdy.cz

Portál DnesNeboNikdy.cz se zabývá hromadným nakupováním a několikrát týdně přináší nové (ojedinělé) nabídky. Na trh přišel se zcela novou koncepcí. Limituje množství prodaných voucherů přímo úměrně možnostem dodavatele, aby se tak předešlo dlouhé objednací době.

DnesNeboNikdy.cz nabízené služby nebo produkty vybírá výhradně od prověřených dodavatelů. Portál je určen zákazníkům, kteří si potrpí na kvalitu. Jako jediný svého druhu spolupracuje s MasterCard, která všem klientům využívajícím této platební karty nabízí 10% slevy z hodnoty nákupu.