AirLive představuje nejvýkonnější bezdrátový-b/g/n router a pokrytím až 2.6km.

AirLive, jedna z nejpokročilejších značek v komunikacích a bezdrátových technologiích představuje nejvýkonnější bezdrátový-b/g/n router a pokrytím až 2.6km. AirLive N. Power je první Wireless-N router poskytující 2000mW výstupního výkonus přiloženou 3dBi anténou (1000mW bez antény). Ve výsledku, N.Power je schopen pokrýt až 10x větší oblast než normální AP. (TZ)

AirLive N. Power je nejvýkonnější bezdrátový b/g/n router na světě, protože má maximální výstupní výkon 2 Watt. Je tady až 10x výkonnější než konvenční AP. To může okamžitě vyřešit vaše požadavky po širším pokrytí signálem. Dvě zařízení N. power můžete bezdrátově spojit se standardní anténou až na 2,6km. To je až 9x větší vzdálenost ve srovnání se standardními AP/routery. Výstupní výkon je nastavitelný od12dBm do 30dBm – díky tomu můžete snadno nastavit přesně dle Vašich potřeb.

Dále obsahuje USB 2.0 port pro sdílení dat via FTP, Multiple SSID a bandwidth kontrol funkci. Pasivní PoE port je ideální pro instalaci v místech, kde není dostupná elektřina. Díky R-SMA konektoru můžete snadno vyměnit anténu za jinou, která bude lépe vyhovovat Vašim potřebám.

“Příchod našich nejsilnějších bezdrátových zařízení je významný, protože se jedná o plně vybavená zařízení vyhovující drtivé většině potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky vynikajícímu pokrytí rychlým signálem je N.Power ideální pro hotely, školy, parky, nákupní centra, … – díky tomu můžete použít daleko menší množství zařízení na pokrytí stejného prostoru a výrazně tím šetříte náklady na výstavbu bezdrátové sítě.“ řekla Beesha Lin, Sales a Marketing ředitelka AirLive.

AirLive N.Power má dvě možnosti nastavení. Pomocník, se kterým nastavíte zařízení během chvilky a pokročilé nastavení, které je určeno především profesionálům, kteří využijí funkce jako Virtual AP, kontrola propustnosti, limitace propustnosti a další více jak 100 pokročilých funkcí s možností nastavit je maximálně detailně.

Více informací zde: http://www.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1300952403892

AirLive : AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com