Čtyřlístek exkluzivně v telefonech Nokia

Společnost Nokia po řadě úspěšných českých aplikací uvádí další novinku typickou pro naši zemi. Hrdinové dětství dnešních třicátníků a čtyřicátníků Bobík, Fifinka, Myšpulín a Pinďa atakují 21. století a vstupují do světa mobilních her. Členové populárního Čtyřlístku se rozhodnou najít bájný poklad a vydají se zdolat chrám v Mexiku. Hra je navíc propojena s Facebookem a každý týden po celé léto mohou hráči s nejlepším skóre získat mobilní telefon Nokia C5-03.  (TZ)

O hře

Příběh jménem Čtyřlístek a poklad začíná neobvyklým dědictvím. Bobík získá po strýčkovi dobrodruhovi starodávnou mapu, která zavede slavnou čtyřku ke starému chrámu v Mexiku. V patách však mají místní bandity, a tak začíná závod o to, kdo se dostane k vrcholku chrámu jako první, a získá tak bájný poklad Aztéků. Pod Čtyřlístkem se stavba propadá, narazí na různé skluzavky, skóre si lze vylepšit o různé zlaté nebo cenné předměty. Jde tedy o typicky plošinovou hru.

„Jsme hrdí na to, kolik aplikací pocházejících z rukou českých programátorů má u našich zákazníků úspěch. Proto znovu sázíme na originální český nápad. Přejeme hezké léto plné her,” říká Pavla Tomsová, marketingová manažerka Nokia Česká republika.

Poklad najdete celé léto i na Facebooku

Hra je propojena i s Facebookem, hráč může do aplikace poslat nejvyšší dosažené skóre a celé léto soutěžit o telefony a knihy těch nej- příběhů Čtyřlístku a další dárky. Každou středu (poprvé 20. července) bude vyhlášen nejlepší, který získá mobilní telefon Nokia C5-03, a na konci prázdnin dostanou dva hráči s celkově nejlepším skóre dokonce Nokia E7.

Hra je dostupná v Ovi Obchodu (zde) pro všechny dotykové telefony Nokia s operačním systémem S60 5th edition a novější, to znamená například: N8, C7, E7, 5230, C5 03, 5800, N97, N97 mini a další.

Mobilní hru, stejně jako doprovodné aktivity na Facebooku připravila První multimediální, kreativní divize společnosti Et netera a.s. společně s dodavatelem technologie CLEEVIO s.r.o.  Celý vývoj trval přibližně 2,5 měsíce.

O společnosti Nokia

Společnost Nokia podporuje vzájemnou komunikaci a spojování lidí.  Kombinuje pokročilé technologie s personalizovanými službami, které umožňují lidem zůstat blízko tomu, na čem jim záleží. Každý den se více než 1,2 miliardy lidí navzájem spojuje prostřednictvím zařízení od společnosti Nokia –  od mobilních telefonů, přes pokročilé chytré telefony až po vysoce výkonné mobilní počítače. V současné době společnost Nokia prostřednictvím portálu Ovi (www.ovi.com)  integruje své přístroje s inovativními službami, jako jsou hudba, mapy, aplikace, e-mail a mnohé další. Dceřiná společnost NAVTEQ je celosvětovým lídrem v oblasti digitálních map a navigačních služeb a společnost Nokia Siemens Networks je globálním poskytovatelem vybavení, služeb a řešení pro komunikační sítě.