Amnon Bar-Lev jmenován prezidentem společnosti Check Point

Check Point Software Technologies (Nasdaq: CHKP), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, oznámil jmenování Amnona Bar-Leva na prezidenta společnosti. Amnon Bar-Lev dříve působil na pozici vice-prezidenta společnosti Check Point, na nové pozici bude i nadále vést zákaznicky orientované aktivity společnosti, včetně prodeje, marketingu, rozvoje podnikání, technických služeb a celosvětových partnerských programů. Amnon Bar-Lev bude jako doposud odpovědný Gilu Shwedovi ,zakladateli, předsedovi představenstva a generálnímu řediteli společnosti. (TZ)

„Check Point zažívá neuvěřitelně vzrušující období, velice se těším na další možnosti budování naší síly na trhu v oblasti bezpečnostních řešení,“ říká Amnon Bar-Lev, prezident společnosti Check Point Software Technologies. „Nadále budeme pokračovat v plnění naší strategické vize 3D Security a v odhodlání poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší možné bezpečnostní technologie.“

Bar-Lev nastoupil do společnosti Check Point v roce 2005 jako viceprezident technických služeb, od roku 2006 má na starosti celosvětové obchodní aktivity společnosti. Během tohoto období se příjmy společnosti Check Point více než zdvojnásobily na přibližně 1,2 bilionu dolarů za poslední čtyři čtvrtletí.

„V povýšení Amnona Bar-Leva vidím mnoho přínosů a vítám ho v jeho nové roli. Amnon bude nadále pracovat se mnou a s dalšími členy vedení. Společně se budeme podílet na vytváření nové generace bezpečnostních produktů a povedeme Check Point k další etapě růstu, „uvedl Gil Shwed, zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Check Point Software Technologies.

O společnosti Check Point Software Technologies Ltd.

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, přináší svým zákazníkům bezkonkureční zabezpečení proti všem typům počítačových hrozeb, klade důraz na jednoduchost nasazení a ovládání a snižuje náklady na vlastnictví. Check Point jako první uvedl na trh firewall (označený FireWall-1) s patentovanou technologií „stateful inspection“. Nejnovější inovací Check Pointu je architektura softwarových bladů. Dynamická architektura softwarových bladů nabízí bezpečná, flexibilní a jednoduchá řešení, která je možné libovolně přizpůsobit potřebám jakékoliv organizace. Check Point jako jediný dodavatel nabízí řešení, které jde nad rámec technologií a definuje bezpečnost jako obchodní proces. Check Point 3D Security kombinuje bezpečnostní politiky, uživatele a metodologii na prosazování bezpečnosti. Díky 3D Security mohou firmy vytvořit bezpečnostní plán, který je v souladu s firemními potřebami a zároveň posílí informační bezpečnost. Mezi zákazníky Check Pointu patří desítky tisíc společností a organizací všech velikostí, včetně všech firem uváděných v žebříčku Fortune 100. Řešení ZoneAlarm, které získalo řadu ocenění, chrání milióny počítačů proti útokům hackerů, spyware a krádeží identity.