O2 hledá na Twitteru smartphone borce

V rámci největší letošní kampaně “UŽ VÍM PROČ mít internet v mobilu” přináší O2 uživatelům internetu v mobilu možnost otestovat čtyři chytré telefony značky Samsung. Na týden zdarma jej získá 7 uživatelů, kteří pošlou v době od 28. července do 4. srpna nejlepší tweet o svých zážitcích s chytrým telefonem, aplikacemi a internetem v mobilu. Tyto  smartphone borce vybere porota složená z odborníků společností O2, Samsung a TyInternety.cz. Jejich úkolem bude poté se několikrát denně prostřednictvím tweetů s hashtagem #uzvimproc podělit o zkušenost se zapůjčeným chytrým telefonem Samsung a vysvětlit tak, PROČ MÍT internet v mobilu. Po týdnu budou moci telefon předat komukoli ze svého okolí, který je ve tweetování nahradí. Jeden telefon si tak bude moci vyzkoušet celkem 5 osob.

„Touto akcí oslovujeme technologicky založenou komunitu Twitter uživatelů. Věříme, že je tento speciální projekt zaujme a budou tak moci ostatním interaktivní  a výstižnou formou sdělit, proč mít a využívat internet v mobilu,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel online divize společnosti Telefónica Czech Republic.

Tato aktivita je součástí kampaně UŽ VÍM, PROČ mít internet v mobilu, která propaguje chytré telefony, aplikace a internet v mobilu. Bude podpořena také na Facebookové stránce O2, kde budou prostřednictvím speciální aplikace postupně streamovány tweety  všech 35  smartphone borců.

Více o smartphone borcích najdete na Facebooku nebo na našem webu.