Plně vybavené: Sharp AQUOS LE630/632 kombinují množství funkcí s elegantním designem

Atraktivní design a široká škála funkcí charakterizují nové televize Sharp, které je skutečně multimediálně všestranné. Integrovaný přehrávač médií umožňuje uživatelům si pohodlně na televizi prohlížet fotografie, videa nebo poslouchat hudbu přes USB nebo DLNA. Také přístup k internetu je nadosah na pouhé jedno kliknutí. Diváci přes AQOUS NET+ získají volný přístup k internetu a asi 70 různých widgetů, například video na vyžádání Viewster. To umožňuje uživatelům kontrolovat své e-maily nebo prohlížet své oblíbené internetové stránky během reklamních přestávek kdykoliv, když zrovna jejich notebook není po ruce. Uživatelé mají k dispozici aktuální televizní programy prostřednictvím elektronického programového průvodce (EPG) a pouhým stisknutím tlačítka získají týdenní přehled pořadů. (TZ)

„Televize LE630/632 jsou ideální pro uživatele, kteří chtějí využívat digitální obsah na svých televizorech rychlým a nekomplikovaným způsobem, aniž by rezignovali na elegantní design. Díky integrovanému přehrávači médií už nebudou muset oželet sledování televizních seriálů přes kabel USB připojený k externímu pevnému disku, procházení fotoalb s obrázky z poslední letní dovolené nebo poslouchání jejich oblíbené hudby,“ vysvětluje Hanspeter Seiss, produktový manažer pro spotřební elektroniku společnosti Sharp Electronics pro střední a východní Evropu.

Vynikající kvalita obrazu – nízká spotřeba energie

Nové televize AQUOS LE630/632 jsou vybaveny Full HD X-Gen LCD panely. Díky 100Hz technologii a LED podsvícení poskytují vynikající kvalitu obrazu a jedinečný televizní zážitek. S extrémně nízkou spotřebou energie splňují všechny modely obou řad LE630/632 přísné požadavky energetické třídy A+. LCD televizory LE630/632 určitě zabodují i díky mnoha možnostem připojení, včetně SCART, HDMI, CI+ a USB. LE630 má dva integrované HD tunery (DVB-T, DVB-C), LE632 je vybavena také DVB-S2 tunerem a umožňuje tak přijímat satelitní, kabelový a anténní signál v HD kvalitě. Díky tomu už není nutné samostatný set-top box pro každý signál zvlášť.

AQUOS televize řad LC-LE630/632 jsou k dispozici ve velikostech obrazovek 32, 40 a 46 palců (80, 102 a 116 cm) a nyní přicházejí do obchodů.

Doporučené ceny pro modely řady LE630 jsou:

32“ 13 990 Kč

40“ 18 490 Kč

46“ 25 990 Kč