Prestigio představuje nový 7“ tablet PMP3074B

Společnost Prestigio, mezinárodní výrobce stylových IT produktů, rozšiřuje produktovou řadu tabletů. Nový model PMP3074B nabízí za velmi příznivou cenu dotykovou obrazovku, multimediální funkce a připojení Wi-Fi. (TZ)

7″ TFT dotykový displej s rozlišením 800x480px umožňuje uživatelům snadnou orientaci. Prestigio Multipad PMP3074B je vybaven Wi-Fi připojením IEEE 802.11b/g, které zajišťuje přístup k internetu a e-mailům. K dispozici je také multimediální přehrávač. Na cestách si tak můžete přehrát svou oblíbenou hudbu, HD videa nebo si prohlížet fotografie.

Prestigio Multipad PP3074B je založen na platformě Google Android 2.1. Umožňuje stahování her a aplikací z Android marketu. Vysoký výkon zajišťuje 600MHz procesor s video DSP. Zařízení obsahuje řadu přednastavených a užitečných nástrojů a aplikací jako např. Office Suite Professional, Photo viewer, YouTube, Facebook, Twitter.

Prestigio MultiPad PMP3074B je také úžasná čtečka elektronických knih, která nabízí ten nejlepší zážitek, který lze od digitálního čtení očekávat. Podporuje mnoho různých formátů a většinu populárních jazyků. Soubory lze ukládat do interní 4GB paměti nebo na SD kartu s kapacitou až 32GB. Prestigio Multipad umožňuje na 1 nabití až 10 hodin čtení.

Lehký a elegantní Prestigio MultiPad  je ideálním společníkem na cesty pro ty, kteří rádi čtou, surfují na internetu, poslouchají hudbu nebo sledují video.

O společnosti Prestigio

Značka Prestigio přináší na trh exkluzivní kombinaci elegance, vysoké kvality  produktů, moderní technologie a designu, a to do více než 70 zemí. Prestigio usiluje o inovativní a spolehlivé produkty, které uspokojí rostoucí poptávku po dostupných, moderních IT produktech a spotřební elektronice.  Produktové portfolio zahrnuje GPS navigace, PC, zařízení pro ukládání dat, elektronické čtečky knih, tablet, příslušenství Apple atd.

Pro více informací navštivte  www.prestigio.cz ,  www.prestigio.com