Správce hesel Sticky Password pro iPhone nabízí bezpečnost zdarma

Společnost Lamantine Software přichází s novinkou, kterou ocení všichni uživatelé chytrých telefonů od firmy Apple. Již ode dneška bude aplikace pro správu hesel Sticky Password dostupná i pro přístroje iPhone. Sticky Password pro iPhone, který opět potěší uživatelsky přívětivým rozhraním, je bonusem pro všechny stávající uživatele placené či trial verze softwaru pro stolní počítače, kteří budou tento program moci používat zcela zdarma. (TZ)

„Pro naše stávající zákazníky je vydání Sticky Password pro iPhone vítanou novinkou. Aplikace vychází vstříc jejich požadavkům. Je to náš první krok v rámci expanze na nové platformy, kterou naše společnost chystá,“ říká ředitel společnosti Lamantine Software Petr Bílek.

Sticky Password pro iPhone umožňuje automatické a komfortní přihlašování na zvolené stránky chráněné heslem a to jednoduše, rychle a bezpečně. Ovládání je snadné a maximálně intuitivní, čímž se Sticky Password přibližuje milovníkům přístrojů iPhone a jejich uživatelským zvykům.Jak kompletní databázi hesel, tak i bezpečné poznámky si uživatel velmi jednoduše a rychle synchronizuje s PC verzí přes rozhraní iTunes. Aplikace je kompatibilní s přístroji iPhone 3G a vyššími.
Základní funkce Sticky Password pro iPhone:

  • Bezpečné uchovávání hesel v zašifrované databázi
  • Synchronizace s PC verzí pomocí iTunes
  • Automatické a zabezpečené přihlašování na vaše oblíbené stránky chráněné heslem
  • Funkce bezpečných poznámek pro uchovávání osobních dat
  • Účty rozdělené do skupin pro snadnou navigaci

O Lamantine Software

Lamantine Software a.s. se specializuje na vývoj aplikací v oblasti počítačové bezpečnosti. Cílem firmy je vývoj výjimečného softwaru, který bude nejen praktický a užitečný, ale zároveň i uživatelsky přívětivý. Ve společnosti Lamantine Software, uplatňují své znalosti zkušení specialisté z oboru informační bezpečnosti.

Další informace naleznete na internetových stránkách:
http://www.stickypassword.cz
http://www.facebook.com/StickyPasswordCZ
http://blog.stickypassword.cz/