Startmonkey 200 je nejmenší nouzový startovací záložní zdroj autobaterií na světě.

Znáte to? Otočíte startérem svého vozu a nic. Zrovna ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete, je zcela vybitá baterie. Zdánlivě banální problém, ale starosti s ním spojené mohou být velké. Řešení takové nepříjemnosti s sebou můžete vozit v kufru a jmenuje se Startmonkey200. Dokáže vzkřísit náhle vybitou standardní 12V baterii během okamžiku. Plně nabitá Startmonkey200 poskytne 15 – 20 startovacích cyklů. Navíc je uložena v odolném pouzdře, a proto ji s klidným svědomím můžete vozit s sebou
v automobilu. (TZ)

„Startmonkey200 se používá rychle a zcela jednoduše. Stačí ji pomocí svorek připojit k autobaterii a během  8 sekund je připravena „nastartovat“ právě ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete,“ říká Michael Horejsek ze společnosti Sunnysoft. Vzhledem ke kompaktnímu provedení se vejde i do přihrádky v palubní desce vozu, nebo do kufru. Díky nízké hodnotě samovybíjení vydrží baterie nabitá na 75% kapacity bez používání po dobu jednoho roku. Po použití můžete Startmonkey200 dobít pomocí dodávané autonabíječky nebo přenosnými nabíječkami. Startmonkey200 lze také dobít z elektrické zásuvky pomocí AC zdroje, který není součástí balení v rámci redukce rozměrů celého mobilního setu.

„Statmonkey200 neumí „jen“ nouzově nastartovat váš vůz, ale je také kompatibilní se všemi zařízeními ve voze fungujícími na 12V,“ chválí další výhody Horejsek ze Sunnysoftu. Sartmonkey200 je vhodná pro vozy s 12V baterií a s maximálním startovacím proudem do 650A (ověříte na jejím štítku). Pokud má baterie maximální startovací proud vyšší, např. dieselové motory s vysokým obsahem, vozy typu Transit nebo vozy s náhonem 4×4, použijte Startmonkey400.Hlavní přednosti:

•Kompaktní a lehká – dobře skladná
•Vydrží nabitá v pohotovosti jeden rok
•Rychlé a snadné použití
•Nastartuje vůz během 8 vteřin, po připojení kabelů se automaticky aktivuje
•Plně se dobije za 3– 4 hodiny

Na www.sunnysoft.cz 3490 Kč

O Sunnysoft s.r.o., divize Obchod

Jsme přední maloobchodní prodejce chytrých telefonů a tabletů s 12ti letou historií. Ke smartphonům a mobilním telefonům známých i neznámých značek nabízíme prostřednictvím sítě prodejen a eShopu nejširší nabídku příslušenství na trhu i odborné poradenství. Mezi naše spokojené zákazníky patří jednotlivci i největší tuzemské firmy a organizace.

Na našem trhu zastupujeme mimo jiné anglický Powertraveller (www.solarninabijecky.cz), švédský Brodit (držáky mobilních zařízení do aut, www.brodit.cz) a rovněž švédský Krusell (stylová pouzdra a brašny pro mobilní telefony a notebooky www.krusell.cz).

Ve společnosti Sunnysoft tvoří divize Obchod společně s divizí Software, která se specializuje na software pro mobilní platformy, dva hlavní pilíře její činnosti. V roce 2009 se společnost Sunnysoft umístila v žebříčku firem TOP 100 ICT, získala titul IT produkt 2009 za řešení mControl a uvedla na trh značku Powertraveller. Více na www.sunnysoft.cz.