The Sims Medieval: Pirates and Nobles přistává u vašich břehů

Divize EA Play společnosti Electronic Arts oznámila vydání nového balíčku dobrodružství Pirates and Nobles pro The Sims Medieval* – herní sérii, která posílá populární simíky z The Sims přímo do středověku. Hráči zde mohou vytvářet opravdické hrdiny, vydávat se na výpravy a budovat vlastní království. The Sims Medieval: Pirates and Nobles přináší nový příběh, další výpravy a jednu novou královskou ambici. (TZ)

„Rozhodli jsme se využít možnosti pořádání výprav z původní hry, díky čemuž The Sims Medieval: Pirates and Nobles vypráví epický příběh, kde nechybí dobrodružství, milostné drama, královská svatba, scéna s výslechem a mnoho dalšího,“ řekl Scott Evans, generální manažer studia The Sims. „Jedná se o takový typ příběhu, který v jiných hrách The Sims nenajdete. Kromě toho jsme přidali několik nových funkcí, včetně honby za pokladem, výslechu a mazlíčků jako papoušci nebo sokoli.“

Pokud v sobě objevíte drsného piráta nebo královského šlechtice, můžete si vytvořit nového hrdinu nebo jen přizpůsobit již existujícího středověkého simíka tím, že mu oblečete nové šaty a dodáte věci. Vydáte se za dobrodružstvím a zvolíte si, ke komu se přidáte – k pirátům, nebo šlechticům. Jen na vás bude záležet, jak celý příběh skončí. Můžete se utkat s nepřáteli v šermířksých soubojích nebo se vydat na honbu za pokladem, hledat ukryté předměty a usilovat o vytouženou odměnu. Navíc se můžete vydat na vzrušující výpravu za fontánou mládí, ochránit království před zlým čarodějem nebo prožít zakázanou milostnou aférku. Jakmile příběh skončí, lze jej rozehrát znovu, vybrat si jiné výpravy a sledovat, k jakému konci dospějí hrdinové tentokrát.

The Sims Medieval: Pirates and Nobles přináší do středověkého světa mnoho druhů pestrobarevných opeřených mazlíčků, ať už roztomilých, nebo nezbedných. Hráči mohou vlastnit sokola nebo papouška, které lze použít pro lov, trénovat je, krmit nebo je vyslat splnit úkol. Pokud se hrdina nemůže sám vypořádat s protivníkem, lze na něj poslat ptačího druha. Další užitečnou funkcí je mučící křeslo, které lze použít k vyzrazení tajemství nepřátel, díky kterým se hráči dále přiblíží k cíli výpravy a naplnění královských ambicí. Balíček The Sims Medieval: Pirates and Nobles nabízí nekonečné množství dobrodružství, na která se můžete vydat.

Hře bylo uděleno věkové hodnocení PEGI 12. Obrázky stáhnete z webu  www.info.ea.com. Další informace naleznete na oficiálních webových stránkách www.TheSimsMedieval.com nebo česko-slovenské facebookové stránce www.facebook.com/thesims.czsk a produktové stránce www.ea.com/cz/pirates-and-nobles.

*Pro hraní je vyžadována hra The Sims Medieval pro PC/Mac

O The Sims

Série The Sims slaví od své premiéry v únoru 2000 k dnešnímu dni neuvěřitelných 125 miliónů prodaných kopií. Její tituly byly v minulých sedmi letech přeloženy do 22 různých jazyků, prodávají se v 60 zemích světa a rychle se staly univerzálním herním a kulturním fenoménem. The Sims 3 se od jejich vydání v červnu 2009 prodalo ve verzi pro PC/MAC více než 4,5 miliónu kusů, což z nich učinilo komerčně nejúspěšnější hru pro PC roku 2009 v Evropě a Severní Americe. Zájem fanoušků dokládá více než 180 miliónů stažení uživateli vytvořeného obsahu, který mj. zahrnuje simíky, domy a další příběhy. Komunitní stránky The Sims3 na www.thesims3.com uvítají každý měsíc šest miliónů unikátních návštěvníků, zaznamenají na 260 stažení obsahu každou minutu, k dnešnímu dni na ně lidé nahráli na 3 milióny položek a každou hodinu zde přibude 13 videí. Sponzorovaný kanál The Sims 3 na serveru YouTube má ve své kategorii nejvyšší počet odběratelů (42 tisíc) a celkově patří mezi 5 nejsledovanějších (téměř 37 miliónů shlédnutých videoklipů). Na oficiálních stránkách The Sims 3 www.thesims3.com najdete kompletní přehled tvorby hráčů. Adresa oficiálního kanálu The Sims na YouTube je http://www.youtube.com/user/TheSims.

O společnosti Electronic Arts

Electronic Arts Inc. (EA) je předním světovým vydavatelem interaktivního softwaru pro konzole, osobní počítače, mobilní telefony a tablety.  Působí v 75 zemích světa a má více než 100 miliónů registrovaných hráčů.

Ve fiskálním roce 2011 dosáhla společnost EA tržby ve výši 3,6 miliardy USD. Všeobecně je uznávána jako přední producent kriticky vysoce hodnocených a kvalitních licencovaných herních sérií, jako jsou například The Sims™, Madden NFL, FIFA, Need for Speed™, Battlefield nebo Mass Effect™.

Další informace o společnosti naleznete na oficiálních webových stránkách http://www.ea.com/cz.

Tagged