Anketa ChannelWorld Awards 2011 odstartovala 12. 9. 2011

Vydavatelství IDG a projekt ChannelWorld odstartovaly 12. 9. 2011 hlasování v druhém ročníku ChannelWorld Awards  na českém a slovenském trhu. Zástupci prodejců, dodavatelů služeb a výrobců mají šanci zvolit svého distributora roku v České republice a na Slovensku. Hlasovat mohou ve třech kategoriích – Broadline distributor, Distributor s přidanou hodnotou a Specializovaný distributor (pouze v ČR). (TZ)

Na webu www.ChannelWorld.cz mohou čtenáři hlasovat také pro Výrobce roku 2011 v osmi kategoriích, rozdělených podle produktového zaměření. I letos byly vyhlášeny kategorie Partnerský portál roku a Partnerský program roku.

„Anketa umožňuje nastavit zrcadlo celoroční spolupráci v prodejním kanále ICT i spotřební elektroniky. Hlasování není omezeno jen na resellery a dodavatele služeb, ačkoliv tvoří nejdůležitější základnu hlasujících.Spokojenost s obchodními partnery mohou vyjádřit také výrobci a naopak i distributoři,“ uvedl Jan Mazal, šéfredaktor projektu ChannelWorld.

Pro distributory roku mohou hlasovat výkonní zástupci prodejců a dodavatelů služeb stejně jako zástupci výrobců, výrobcům roku dají svůj hlas prodejci a dodavatelé služeb i zástupci distribučních společností.

„IDG anketu pořádá v lokálních verzích také v Austrálii, Belgii, Indii, Kanadě, Německu nebo Nizozemí. Těší nás, že můžeme druhým ročníkem pokračovat i v České republice a na Slovensku,“ dodává k rozsahu ankety Jana Pelikánová, ředitelka vydavatelství IDG Czech Republic.

Přístup k hlasování i přehled kategorií, do kterých byly redakcí i samotnými výrobci a distributory nominovány desítky IT společností, najdete na stránkách http://www.ChannelWorld.cz/awards-2011. Hlasování bude uzavřeno 31. 1. 2012 a výsledky vyhlášeny v průběhu února.

O projektu ChannelWorld:

ChannelWorld je mezinárodní projekt vydavatelství IDG orientovaný na prodejce, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Kromě České a Slovenské republiky vychází řadu let v zemích jako Austrálie, Belgie, Brazílie, Indie, Nizozemí a v mnohých dalších. Jeho on-line podobu naleznete na adresách www.ChannelWorld.cz a www.ChannelWorld.sk. V roce 2010 vycházejí také čtyři zcela samostatné tištěné speciály ChannelWorldu.

O vydavatelství IDG:

IDG Czech Republic, a. s., je dceřiná společnost International Data Group se sídlem v Bostonu. IDG bylo založeno roku 1964 a v současnosti připravuje pro více než 100 milionů svých čtenářů v 85 zemích přes 300 publikací, časopisů a 330 webových stránek. V České republice se jedná mimo jiné o čtrnáctideník Computerworld, měsíčník CIO Business World a další B2B projekty. Weby české pobočky IDG navštěvuje více než 200 tisíc měsíčních unikátních uživatelů. Více informací získáte na www.idg.cz.