Nová verze Zoner AntiVirus Free pro Android 1.2

Po uvedení nového antivirového programu pro Android začátkem léta 2011, ZONER vydává novou verzi rozšířenou o funkce dohledání telefonu a kontroly dodržování pravidel bezpečnosti. (TZ)

ZONER začátkem léta 2011 uvedl antivirový program pro Android, který se od první verze stal oblíbeným, výborně hodnoceným a každý den si jej nainstaluje přes 1.000 nových uživatelů. Nová verze rozšiřuje funkčnost o dohledání ztraceného nebo ukradeného telefonu a o kontrolu dodržování důležitých kritérií bezpečnosti při používání smartphonu nebo tabletu.


Aplikace Zoner AntiVirus Free standardně chrání před nebezpečným malware použitím rezidentní antivirové ochrany, doplněné o filtr příchozích i odchozích hovorů, příchozích SMS a praktickou funkci dětského zámku u volání. Nadále je při vývoji kladen důraz kromě bezpečnosti i na vysokou rychlost a minimální spotřebu zdrojů.


Jak již napovídá název, program je zdarma, navíc bez omezení a reklam, běží na smartphonech se systémem Android od verze 2.1+, nebo tabletech s Androidem od verze 3.0+ a je lokalizován do 16 jazyků. Program doporučujeme stáhnout z Android Marketu.


Více informací o Zoner AntiViru Free zde.


O společnosti ZONER software, a.s.

Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.
Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), inPage (www.inPage.cz), Interval.cz (http://interval.cz), Zoner AntiVirus (www.zonerantivirus.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz).