Kouzelné úterky nově na Kasa.cz

Přední český nákupní portál Kasa.cz se zapojil do populárních Kouzelných úterků společnosti T-Mobile. Díky tomu mohou zákazníci tohoto mobilního operátora vždy v úterý nakupovat na stránkách Kasa.cz vybrané zboží s tím, že další výrobek dostanou zdarma. Unikátní je, že vybírat si mohou zákazníci 2 různé výrobky. Nabídka se bude pravidelně obměňovat. (TZ)

První Kouzelné úterý proběhne na www.kasa.cz 27. září, kdy zákazníci budou moci vybírat z nabídky malých domácích spotřebičů, jako jsou domácí pekárny, kuchyňské roboty, fritézy, mikrovlnné trouby, mixéry a šlehače. Podrobný seznam všech produktů je na www.kasa.cz/kouzelne-uterky. Celý předcházející týden mohou zákazníci T-Mobile zaslat bezplatnou SMS ve tvaru KOUZELNEUTERY KASA na číslo 4603 a obratem obdrží unikátní kód, který v úterý zadají při objednávce zboží. Aktuální nabídka je platná do konce října, poté bude nahrazena elektronikou pro obývací pokoje.

„Díky spolupráci s T-Mobile mohou naši zákazníci při nákupu vybraných produktů získat zdarma zboží za více než tisíc korun. Kouzelné úterky přinesou každý měsíc jinou nabídku, proto se zákazníkům rozhodně vyplatí sledovat pravidelně naše stránky,“ uvedla Jitka Součková, marketingová ředitelka Kasa.cz a dodala: „Sortiment, který pro Kouzelné úterky připravujeme, vybíráme z nejprodávanějších modelů, proto věřím, že se pro naše zákazníky stane úterý nejoblíbenějším dnem týdne.“

„T-Mobile přináší svým zákazníkům vždycky něco navíc. Spolupráce s portálem Kasa.cz tento cíl rozhodně splňuje a zároveň nám umožňuje vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků, kteří zmiňovali právě takový druh partnera – s širokou nabídkou a dostupný z jakéhokoliv místa v Česku,“ poznamenala Alexandra Korman, ředitelka marketingu pro nefiremní zákazníky společnosti T-Mobile.