Stahujte DLC Dragon Age II: Mark of the Assassin

Praha – 11. října 2011 – Fanoušci ságy Dragon Age II se od dnešního dne mohou vydat na nové napínavé dobrodružství v DLC Mark of the Assassin, kde potkají záhadné postavy i proradné nepřátele a objeví dosud nepoznaná místa. Rozšíření je k dispozici ke stažení na platformách Xbox 360 (Xbox LIVE), PlayStation 3 (PlayStation Network), PC a Mac za 270 Kč či 800 Microsoft nebo BioWare bodů. Dragon Age II: Mark of the Assassin představí novou hratelnou postavu Tallis, jíž propůjčila vzhled i hlas Felicia Day, hvězda internetové fantasy scény. (TZ)

V atmosféře plné zrady a intrik se hlavní hrdina Hawke setká se lstivou zlodějkou a vražedkyní Tallis, která nečekaně zasáhne ve chvíli, kdy je zákeřně přepaden. Společnými silami odrazí tlupu žoldáků a Tallis jej na oplátku požádá o pomoc při krádeži vzácné relikvie orlesiánského vévody z jeho přísně střeženého sídla poblíž Kirkwallu. V DLC Dragon Age II: Mark of the Assassin hráči prozkoumají rozlehlý otevřený svět a blíže poznají historii Orlesiánců a Quanarijců. Na dobrodružství Dragon Age II: Mark of the Assassin se lze vydat z Hawkeova domu v kterémkoli bodě kampaně Dragon Age II.

Dnes se také uskuteční premiéra očekávané šesté epizody seriálu Dragon Age: Redemption na kanále Machinima serveru YouTube (www.youtube.com/Machinima). Felicia Day, autorka populárního webového seriálu „The Guild“, a její tým znovu spojily síly při práci na seriálu Redemption, na němž se Felicia podílí autorsky, producentsky i herecky. Felicia se ujme role elfské vražedkyně Tallis, jež má poslední šanci na vykoupení, pokud se jí podaří dopadnout odpadlého qunarijského kouzelníka, který chce uvrhnout svět do zkázy.

Další informace o DLC Dragon Age II: Mark of the Assassin najdete na stránkách www.DragonAge.com nebo na fanouškovské stránce na sociální síti Facebook www.facebook.com/DragonAge.czsk.

Tagged