Reflex.cz uvede speciální sérii populárních one man show „Na stojáka“

Server www.reflex.cz odstartuje již ve středu 19. října novou online videosérii s exkuzivními, zatím nevysílanými, scénkami z oblíbené televizní show Na stojáka. (TZ)

Reflex.cz připravil pro své čtenáře unikátní podzimní překvapení – ve spolupráci s HBO Česká republika uvede na svých stránkách zcela nové scénky z kultovní one men show Na stojáka. První díl bude na www.reflex.cz/nastojaka k dispozici od středy 19. října. V následujících 18 týdnech pak každou středu budou moci čtenáři zhlédnout jedno nové video. Ve scénkách se představí prověření imitátoři a známé tváře show, mj. Iva Pazderková, Marek Daniel, Lukáš Pavlásek a další – terčem jejich trefných parodií a glos se stanou slavné osobnosti a politici i aktuální společenské události.

Ringier Axel Springer CZ je vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Naše tituly čte více než 3,9 milionů z vás. Ringier Axel Springer CZ je jasnou jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 36% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier Axel Springer CZ na druhém místě.

Pod společností Ringier Axel Springer CZ působí v České republice i dvě tiskárny Ringier Axel Springer Print CZ v Praze a Ostravě.

Ringier Axel Springer CZ je součástí švýcarsko-německé vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer Media AG, vedoucí integrované multimediální korporace ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve švýcarském Curychu vydává noviny a časopisy, provozuje webové a mobilní platformy a vlastní tiskárny. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture společností Ringier AG a Axel Springer AG.