EAGET pokračuje v ofenzívě a představuje nový model M9

Brno, 19. září 2011 – Nabídka multimediálních přehrávačů EAGET, jejichž výhradním distributorem je společnost INTELEK, se rozrůstá o nový model EAGET M9. EAGET M9 přináší dva televizní tunery schopné přehrávat a zaznamenávat televizní vysílání až ve Full HD kvalitě. (TZ)

Multimediální přehrávač EAGET M9 je následovníkem velmi oblíbeného modelu M6, který jako první přinesl uživatelům přímý přístup do online vysílání desítek televizních a rozhlasových stanic, stejně jako přístup do on-line archivů nejrůznějších televizí. Eaget M9 jeho možnosti dále rozšiřuje a mimo nejnovějšího čipsetu Realtek přidává i dva DVB-T televizní tunery schopné přehrávat a současně i zaznamenávat televizní signál až v kvalitě Full HD. Oceňované vlastnosti, jako skvělá kompatibilita s nejrůznějšími formáty nebo titulky, zůstaly zachovány. Interní pozice pro pevný disk je navíc doplněna i externím SATA konektorem pro jednoduché a především rychlé připojení externího disku. Pro USB disky jsou pak určeny dva boční USB 2.0 porty.

Aby měl uživatel zajištěn maximální komfort, je model EAGET M9 osazen přehledným čelním LCD displejem, na němž se zobrazují informace o přehrávaném souboru i aktuálním nastavení přehrávače.

Přehrávač je pak vybaven veškerými síťovými funkcemi, mezi nimiž nechybí ani jednoduchý NAS server (při připojeném pevném disku), stahování přes Bittorent či přehrávání obsahu ze serverů YouTube, Picasa nebo např. Flickr.

Kompletní příslušenství

V balení nechybí plnohodnotné dálkové ovladače a kompletní sady kabelů, kde našly své místo i kvalitní HDMI kabely se zlacenými konektory. Podrobný český i slovenský manuál je pak samozřejmostí.

Multimediální přehrávač EAGET M9 je možné zakoupit již nyní u vybraných partnerů společnosti INTELEK za doporučenou koncovou cenu 3 469 Kč včetně DPH. Více informací o přehrávačích EAGET je k dispozici na webu www.eaget.cz.

Technické parametry

EAGET M9
Chipset Realtek RTD1283DDC+
Režimy zobrazení 720p, 1080i, 1080p (1920 × 1080)
Flash paměť 256 MB
SDRAM paměť 256 MB
Podporované jazyky čeština, slovenština, polština + 8 dalších jazyků
Dálkový ovladač ano
Datová rozhraní 2× USB 2.0 zpětně kompatibilní se zařízeními USB 1.1/1.0
1× RJ-45 10/100 Mb/s
Video rozhraní 1× HDMI 1.3 zpětně kompatibilní s HDMI 1.2 a 1.1
1× kompozitní a 1× komponentní YPbPr výstup
Audio rozhraní 1× S/PDIF optický audio výstup
1× koaxiální digitální audio výstup s podporou zvuku 7.1
podpora výstupu DTS (Digital Theatre System) a Dolby Digital
Pevný disk 1× interní pozice a 1× externí pozice na 1× 3,5″ SATA I/II do 2 TB, podpora EXT3, FAT32, NTFS,
Video formáty MKV, TS, M2TS, MTS, TP, WMV, IFO, ISO, VOB, DAT, AVI, MPG, MP4, MOV, RM, RMVB, FLV, BD-ISO, ASF
Video kodeky a kontejnery H.264, VC-1, MPEG1, MPEG2, MPEG4, Divx, FLV, Xvid bez GMC, RM/RMVB
Audio formáty MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC, AC3, APE, DTS včetně 7.1. DTS-HD
Obrázkové soubory PG/JPEG, BMP, PNG, GIF, TIF, TIFF
Formát titulků SUB, SMI, SSA, SRT, IDX+SUB, PGS
Další funkce NAS server, Bittorent, webové služby, Wi-Fi, přehrávání ISO, nahrávání tlevizního vysílání
Rozměry 210 × 160 × 54 mm
Hmotnost 1 kg bez disku
Barva matná černá
Materiál Hliník + plast (čelní panel)
Cena 3 469 Kč vč. DPH

O společnosti INTELEK spol. s r.o.

INTELEK, přední distributor s přidanou hodnotou v oblasti komponent a systémů pro počítačové sítě, působí na trhu již od roku 1993. Ve svém portfoliu má více než 30 značek z oblasti síťových prvků a kabeláží, přičemž v oblasti strukturované kabeláže zaujímá se značkami Solarix, RiT a Signamax tržní podíl 27 %, v případě značky Alvarion pak dokonce 90% podíl na trhu WiMAX technologií. Do historie se INTELEK zapsal také jako průkopník WiFi sítí 4. generace, které jsou postaveny na produktech značky Extricom. Pro koncové zákazníky jsou pak určeny síťové produkty Tenda, které nyní doplnily i multimediální síťové přehrávače Eaget. Mezi oceňovanými přednostmi společnosti INTELEK nechybí propracovaný systém technické podpory a osobní přístup k zákazníkům, což letos vyústilo v obhájení titulu Nejlepší distributor s přidanou hodnotou roku.