The Sims 3 Domácí mazlíčci v prodeji

Praha – 20. října 2011 – A je to tady, chlupy začínají lítat! Společnost Electronic Arts oznámila zahájení prodeje The Sims 3 Domácí mazlíčci na českém a slovenském trhu ve verzích pro PlayStation 3, Xbox 360  a Nintendo 3DS (jako samostatné tituly) a pro PC/Mac (jako dodatek základní hry, která je vyžadována ke spuštění). PC verze The Sims 3 Domácí mazlíčci bude hratelná od zítřka, tedy 21. října 2011. (TZ)

The Sims 3 Domácí mazlíčci dávají hráčům vůbec poprvé v historii celé série možnost ovládat domácí mazlíčky a poznat svět jejich očima. Na všech platformách hráči využijí sofistikovaný editor Vytvořte si zvířátko k tvorbě desítek vlastních psů a koček. Na PC/Mac i konzolích PlayStation 3 a Xbox 360 mohou navrhovat vzor a barvu srsti, tvar těla včetně takových detailů jako například čumák, nebo určovat věk. Hráči mohou vybírat i z množství charakterových vlastností.

The Sims 3 Domácí mazlíčci mají ve verzích pro jednotlivé platformy specifické herní vlastnosti. Exkluzivně v konzolové verzi pro PlayStation 3 a Xbox 360 mohou hráči zkoumat nová místa a odhalit záhadu historického městečka Sugar Maple Coast. Opět využijí staré i nové síly karmy a jejich prostřednictvím zahrnou simíky bohatstvím, nebo jim kompletně převrátí životy naruby. Díky podpoře Kinectu mohou exkluzivně ve verzi pro Xbox 360 využít možnosti ovládání hry prostřednictvím anglicky vyslovovaných hlasových příkazů a rychle přecházet pohyby rukou mezi editorem Vytvořte si zvířátko a běžící hrou.

V dodatku The Sims 3 Domácí mazlíčci pro PC/Mac mohou tvořit a upravovat psy, kočky, a vůbec poprvé v historii celé série i koně. Se svými simíky a jejich zvířecími kamarády se mohou vydat na dobrodružství a objevovat nová místa a prostředí určená jen zvířátkům, jako jsou například parky pro psy, džungle pro kočky nebo stáje pro koníky. Další exkluzivní funkcí verze pro PC/Mac je možnost hledat v herním světě tajemného jednorožce.

Jedinečnost verze pro Nintendo 3DS spočívá v možnosti vytvářet a ovládat domácnosti plné zvířátek bez lidských simíků. Hráči si navíc mohou uložit až tři jednotlivé hry, každou s vlastní domácností a třemi hratelnými simíky.

Další informace o rozšíření The Sims 3 Domácí mazlíčci přinášejí oficiální stránky www.TheSims3.com nebo česko-slovenská komunitní stránka na Facebooku na http://www.facebook.com/sims3czsk.

Tagged